PSZpoznan.com.pl
Składy drużyn PLŻ 2

KSM KROSNO

Seniorzy:
David Bellego           Francja 1993
Tobias Busch           Niemcy 1988
Ilja Czałow                   Rosja 1995
Mariusz Fierlej           Polska 1980
Nikolaj Busk Jakobsen   Dania 1994
Roman Lachbaum   Rosja 1998
Andreas Lyager           Dania 1997
Kamil Pulczyński           Polska 1992
Mariusz Puszakowski   Polska 1978
Juniorzy:
Adrian Bialk Polska 1999
 

KOLEJARZ OPOLE

Seniorzy:
Max Dilger Niemcy 1989
Daniel Gappmaier Austria 1991
Denis Gizatullin         Rosja 1983
Adrian Gomólski Polska 1987
Michał Łopaczewski Polska 1989
Martin Malek Czechy 1985
Marcin Rempała Polska 1984
Tomasz Rempała Polska 1978
Ondrej Smetana Czechy 1995
Jesper Soegaard Dania 1988
Dawid Stachyra Polska 1985
Kevin Woelbert Niemcy 1989

Juniorzy:
Tomasz Gąsior Polska 1998
Kamil Kamiński Polska 1997
Tomasz Olczak Polska 1997

Trener: 
Wojciech Załuski 

KOLEJARZ RAWICZ

Seniorzy:
Valentin Grobauer Niemcy 1995
Zdenek Holub Czechy 1996
Nikita Korolew Łotwa 1996
Stanisław Mielniczuk Ukraina 1995
Patrik Mikel         Czechy 1998
Simon Nielsen Dania 1990

Juniorzy:
Przemysław Giera Polska 2001
Dawid Jona         Polska 1998
Marek Lutowicz Polska 1998
Miłosz Wypior Polska 1999

Trener: Henryk Jasek
Menedżer: Adam Skórnicki 

GTM START GNIEZNO

Seniorzy:
Oliver Berntzon Szwecja 1993
Jonas Davidsson Szwecja 1984
Adrian Gała         Polska 1995
Krzysztof Jabłoński Polska 1977
Mirosław Jabłoński Polska 1985
Thomas Joergensen Dania 1992
Eduard Krcmar Czechy 1996
Matej Kus         Czechy 1989
Danny Maassen Niemcy 1994
Marcin Nowak Polska 1995

Juniorzy:
Kevin Fajfer          Polska 1998
Patryk Fajfer          Polska 1997
Damian Stalkowski Polska 1999

Trener:
Krzysztof Jabłoński 

KM CROSS LUBLIN

Seniorzy:
Stanisław Burza Polska 1977
Patrick Hansen Dania 1998
Daniel Jeleniewski Polska 1983
Maciej Kuciapa Polska 1975
Robert Lambert Wielka Brytania 1998
Paweł Miesiąc Polska 1985
Bjarne Pedersen Dania 1978

Juniorzy:
Eryk Borczuch Polska 2000
Kamil Brzeziński         Polska 1996
Dawid Flis          Polska 2000
Maciej Kuromonow Polska 1998
Emil Peroń         Polska 1999
Krystian Włodarczyk Polska 1996

Trener: 
Dariusz Śledź 


TŻ OSTROVIA Ostrów Wlkp.

Seniorzy:
Kamil Brzozowski         Polska 1987
Patryk Dolny         Polska 1993
Adam Ellis         Wielka Brytania 1996
Kenneth Hansen Dania 1987
Jonas Jeppesen Dania 1998
Sam Masters         Australia 1991
Łukasz Sówka Polska 1993
Zbigniew Suchecki Polska 1984

Juniorzy:
Maksymilian Bogdanowicz     Polska 1998
Dawid Kostecki             Polska 1999
Marcel Studziński                     Polska 2001
Jędrzej Zając                     Polska 1997
   
Trener:
Mariusz Staszewski


Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2017 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign