PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
Pakiety partnerskie - sezon 2019

Dwa sezony żużlowe na Golęcinie za nami. Przed nami trzeci sezon w II lidze żużlowej. Sezon 2019 jest niezwykle ważny - rok 2019 ma być sezonem awansu do I ligi. W sezonie 2018 drużyna PSŻ Poznań zajęła 5 miejsce w rozgrywkach II ligi żużlowej. Zarząd klubu oraz kibice liczyli na wyższą lokatę na koniec sezonu , ale w 2018 roku II liga była najsilniejsza w swojej historii. Pocieszeniem dla klubu byli wyjątkowi kibice, którzy bardzo licznie przychodzili na zawody. Pod względem frekwencji sezon 2018 okazał się sukcesem w porównaniu do sezonu 2017. W sezonie 2017 średnia ilość kibiców to 2929, natomiast rok 2018 to 30 procentowy  wzrost ilości kibiców. W sezonie 2018 średnia ilość kibiców na stadionie wyniosła 3 867 kibiców. Rok 2019 to wyzwanie w postaci zintensyfikowania działań  pro kibicowskich. Wg założeń Zarządu chcemy, by średnia ilość kibiców na Golęcinie wahała się w okolicach 5000 kibiców na mecz, co powinno dać w ogólnym rozrachunku około 40 000 kibiców w sezonie. W tej chwili jesteśmy postrzegani w Poznaniu jako 2 drużyna po poznańskiej lokomotywie, czyli Lechu Poznań. Chcemy, by to zaszczytne miejsce umocnić, a Państwu dać rewelacyjną możliwość reklamowania swojej firmy. Niezwykle ważną informacją jest to, że na mecze żużlowe przychodzą całe rodziny, a atmosfera jest niesamowicie rodzinna.  Poniższa oferta zawiera propozycję współpracy partnerów na płaszczyźnie II ligi w zależności, czy partner chce być widziany lokalnie, czy też globalnie.

Sezon 2018 zakończył mecz żużlowy pod hasłem: "Poczuj Speedway - nie dopalacze" Tym turniejem zwróciliśmy uwagę na ważny problem wśród młodych ludzi. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przynajmniej kilkanaście osób straciło życie z powodu zażywania dopalaczy. Poprzez ten turniej pokazaliśmy młodym ludziom, że sport jest doskonałą formą spędzania czasu i co najważniejsze, kibicowanie może dostarczyć ogromnej dawki adrenaliny, która pozytywnie nakręca. Jesteśmy pierwszym żużlowym klubem w Polsce, który porusza ten problem.

Już teraz zaczynamy przygotowywać wiosenny turniej żużlowy "Poczuj Speedway - nie dopalacze 2019". Chcemy zaprosić na ten turniej gwiazdy światowego żużla, a także inne osoby związane ze sportem. Mamy nadzieję, że ten turniej odbije się szerokim echem nie tylko wśród wielkopolan, ale także w całej Polsce. Jeżeli chcecie Państwo wziąć udział nie tylko w rozwoju poznańskiego speedwaya, ale także przyczynić się czynnie do działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR - Corporate Social Responsibility), serdecznie zapraszam do współpracy i kontaktu w sprawach działań partnerskich na płaszczyźnie 2 ligi żużlowej i zawodów  "Poczuj Speedway - nie dopalacze"