PSZpoznan.com.pl
Program PARTNER PSŻ POZNAŃ

Sezon 2017 to powrót PSŻ Poznań do rozgrywek ligowych. By drużyna PSŻ Poznań mogła cieszyć kibiców jazdą na Golęcinie jest potrzebne wsparcie partnerów biznesowych.  Nasza oferta sponsorska jest wielopłaszczyznowa i skierowana praktycznie do każdej grupy przedsiębiorców. Z pełnym opisem pakietów sponsorskich można zapoznać się tutaj.

Poniżej przedstawiamy najmniejszy, ale bardzo atrakcyjny program wspierania PSŻ Poznań pod nazwą: PARTNER PSŻ Poznań

W związku z przystąpieniem przez Partnera do programu PARTNER PSŻ POZNAŃ, Partnerowi przysługuje prawo do:

 1. powoływania się na fakt udziału w programie PARTNER PSŻ POZNAŃ we własnych materiałach promocyjnych, poprzez zamieszczanie w nich  sformułowania "Partner PSŻ" lub "Partner PSŻ Poznań", oraz naklejenia w swojej firmy naklejki informującej o przystąpieniu do programu.
 2. wykorzystania logo "Partner PSŻ" i logo "PSŻ Poznań" w porozumieniu z PSŻ Poznań
 3. uczestniczenia  we wszystkich spotkaniach Partner PSŻ oraz spotkaniach biznesowych organizowanych przez PSŻ Poznań i Partner PSŻ Poznań
 4. otrzymywania wiadomości z życia PSŻ Poznań poprzez pocztę email,
 5. umieszczenia wizytówki firmy wraz z logo z danymi adresowymi i zdjęciami na oficjalnej stronie PSŻ Poznań w dziale PARTNERZY PSŻ  - logo firmy wyświetla się na wszystkich podstronach oficjalnej strony klubowej
 6. wystawienia potykacza  - reklamy dwustronnej stojącej na murawie stadionu podczas trwania zawodów żużlowych  o wymiarach 200cm x 100cm lub dwóch banerów o wymiarach 200cm x 100cm wieszanych na siatce okalającej pas bezpieczeństwa (koszt wykonania i dostarczenia po stronie Partnera)
 7. umieszczenia reklamy w wielkości 1/16 strony A4 w programie zawodów żużlowych organizowanych przez PSŻ Poznań (wykonanie pliku graficznego po stronie Partnera)
 8. informacji na Facebook PSŻ Poznań o przystąpieniu Uczestnika do programu
 9. zniżek do wysokości 20% przy zakupie innych form reklamy - nie dotyczy pakietów:  sponsora tytularnego, strategicznego i premium.
W związku z przystąpieniem przez Partnera do Programu Biznes Partner PSŻ Poznań, Partner zobowiązuje się do zapłaty na rzecz PSŻ Poznań kwoty 200,00 zł miesięcznie netto, powyższa kwota liczona jest od pełnego miesiąca po podpisaniu niniejszej umowy, w przypadku płatności jednorazowej wpłaty na cały rok Partner płaci za równowartość 11 miesięcy. 

Zapłata  do której zobowiązany jest  Partner w związku z przystąpieniem do Programu Biznes Partner, wskazana powyżej, obejmuje cenę:

 1. dwóch biletów w dedykowanym sektorze na każde zawody żużlowe organizowane przez PSŻ Poznań,
 2. jednego programu zawodów żużlowych organizowanych przez PSŻ Poznań ,
 3. poczęstunku klubowego w czasie  zawodów żużlowych organizowanych przez PSŻ Poznań,
 4. świadczeń reklamowych wymienionych powyżej w punktach 1-9 
Pełny tekst gotowej umowy do podpisania "PARTNER PSŻ POZNAŃ" można pobrać tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi pakietami sponsorskimi.


Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2017 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign