PSZpoznan.com.pl

30.04.2017, źródło: Trenerzy o meczu w Ostrowie

Trenerzy o meczu w Ostrowie W sobotnie popołudnie w ramach IV kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonała Naturalną Medycynę PSŻ Poznań 54:36. Oto, co po zawodach do powiedzenia mieli trenerzy obu ekip.

Mariusz Staszewski (trener TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski): Pozytywnie oceniam postawę moich zawodników. Nie mogę mieć do nich większych zastrzeżeń. Niestety zrobiliśmy kilka niepotrzebnych błędów. Aczkolwiek pogoda nam pokrzyżowała plany, jeśli chodzi o przygotowanie toru. W drużynie poznańskiej było kilku zawodników, którzy znają ten tor. Było widać, że na początku trafili z przełożeniami, ale daliśmy radę, bo ważne jest to jak się kończy, a nie jak zaczyna. Muszę pochwalić Łukasza Sówkę, bo kolejny mecz u siebie jedzie bardzo dobrze, oby tak dalej. Plany mamy jak najbardziej ambitne.

Tomasz Bajerski (trener Naturalna Medycyna PSŻ Poznań): Mieliśmy bardzo udany początek, jednak po dziewiątym biegu moi zawodnicy poszli w złą stronę z ustawieniami. Tor został polany i trochę się pogubili. W okresie przygotowawczym mieliśmy mało wyjazdowych sparingów, bo w tym sezonie skupiamy się na meczach u siebie. Jednak nie oznacza to, że na wyjazdach nie chcemy wygrywać. W Ostrowie powalczyliśmy, ale wynik jest adekwatny do naszej dzisiejszej jazdy. Dzisiaj troszeczkę zawiódł mnie Frederik Jakobsen, który pojechał słabszy mecz. W kontekście punktu bonusowego, myślę, że odrobić osiemnaście punktów to dużo, jednak można postarać się odpracować stratę. Rozmawiał: Krzysztof Gurgurewicz
Zdjęcia: Sandra Rejzner


Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign