PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

27.07.2017, źródło: pszpoznan.com.pl

Oświadczenie PSŻ Poznań dotyczące biletów na mecz z GTM Start Gniezno Szanowni Kibice Startu Gniezno i PSŻ Poznań!

Z pełnym zrozumieniem i odpowiedzialnością przyjęliśmy dochodzące do nas słowa krytyki, związane z założonym przez nas systemem ponownej dystrybucji biletów na przełożony mecz z GTM Start Gniezno. Przyjęte przez nas rozwiązanie ułatwić miało wyłącznie wdrożenie sytemu od strony technicznej. Tym samym, zapewniamy, iż naszą intencją nie było utrudnienie możliwości oglądania poczynań swoich zespołów.

Biorąc pod uwagę powyższe, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom sporej rzeszy kibiców, informujemy, iż wszystkie bilety zakupione na spotkanie z GTM Start Gniezno, które pierwotnie odbyć miało się w terminie 4 czerwca, a które nie zostały wykorzystane przy pojedynkach ze Speed Car Motorem Lublin i TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp, ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ NA SPOTKANIE W DNIU 30 LIPCA.

W przypadku posiadania biletu, którego obecny stan uniemożliwia/utrudnia weryfikację na stadionowych bramkach, prosimy o kontakt do piątku na kontakt@pszpoznan.com.pl

Jeszcze raz przepraszamy wszystkich Fanów "czarnego sportu" za zaistniałą sytuację. Z naszej strony obiecujemy, iż postaramy się, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca na Golęcinie.

Zarząd PSŻ Poznań

Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2018 IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign