PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

09.11.2017, źródło: pszpoznan.com.pl

Jesień w PSŻ Poznań jest paradoksalnie najbardziej gorącym okresem w klubie. Zarząd nie tylko myśli nad składem, ale również nad kwestiami sponsorskimi. Do sponsorów poznańskiego klubu dołączyła firma Drozd TLS Poznań.

Jest to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie, ponieważ istnieje na rynku nieprzerwanie od 2009 roku. Drozd TLS Poznań zajmuje się transportem ładunków na terenie całej Europy. Oferta obejmuje kompleksową obsługę transportową ładunków niezależnie od wagi jak i gabarytów. Wysoka specjalizacja oraz znajomość rynku pozwala na zaoferowanie konkurencyjnych stawek i sprawne dostosowanie do systemów logistycznych zleceniodawcy.
Drozd TLS Poznań świadczy usługi transportowe oraz spedycyjne w relacjach międzynarodowych, krajowych wliczając w to przewozy ekspresowe. Wybierając wspomnianą firmę jako partnera biznesowego, zyskują Państwo nie tylko profesjonalizm, terminowość i rzetelność, ale również takie kwestie jak:
- indywidualne i elastyczne podejście do klienta,
- telefoniczny kontakt z kierowcą,
- dostęp do GPS,
- ubezpieczenie ładunku.
- oraz wiele, wiele innych sprawdź sam :)
Dzięki stałej współpracy firma Drozd TLS Poznań może zaproponować upusty na kolejne transporty, a nawet możliwość umieszczenia logo Państwa firmy na pojazdach tego przewoźnika.

Za sprawą powyższych atutów nie dziwi fakt, że Drozd TLS Poznań zdobył zaufanie u największych przedsiębiorstw w regionie.

Więcej informacji pod adresem www.drozdtsl.com oraz:
DROZD TSL POZNAŃ
ul. Dąbrowskiego 92/10
60-576 Poznań
fax. 61 624 32 82
e-mail: lukasz@drozdtsl.pl
Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2018 IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign