PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

14.11.2017, źródło: pszpoznan.com.pl

Łopaczewski wzmacnia poznaniaków! Kolejnym nowym zawodnikiem w barwach PSŻ-u Poznań na sezon 2018 jest Michał Łopaczewski. 28-letni zawodnik reprezentował w tym roku barwy Kolejarza Opole, wykręcając średnią biegową 1,537.

Michał Łopaczewski urodził się 2 maja 1989 roku. Karierę zaczynał w Pawłowicach na tamtejszym minitorze. Ten 28-letni zawodnik w swojej karierze jeździł w wielu klubach. Przygodę z żużlem zaczynał w Łodzi, następnie przeniósł się do Bydgoszczy. Oprócz tych klubów reprezentował również barwy zespołów z Piły, Krakowa, Krosna, Lublina czy Rawicza. Ostatnie dwa sezony spędził w Opolu.

Przy budowaniu składu doskonale włodarze klubu pamiętali o kapitalnej postawie Michała w rozegranym na golęcińskim owalu ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski, gdzie z dorobkiem 9 punktów awansował do półfinału rozgrywek (w którym do awansu do finału zabrakło mu zaledwie trzech "oczek"!). W poznańskich zawodach zostawił za swoimi plecami m.in. Krzysztofa Jabłońskiego, Artura Czaję, Artura Mroczkę czy Mateusza Borowicza.

Sezon 2017 Michała Łopaczewskiego w liczbach:
55 punktów
8 bonusów
41 biegów
6 trójek
13 dwójek
11 jedynek
11 zer


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2018 IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign