PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

14.11.2017, źródło: pszpoznan.com.pl

Dwa poznańskie zagraniczne transfery! Ostatnimi stranieri jacy dołączyli do kadry Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań na rok 2018 są: Duńczyk, Jason Jorgensen oraz Niemiec, Max Dilger.

Jason Jorgensen urodził się 14 maja 1998 roku i jest kolejną wielką nadzieją "czarnego sportu" w kraju Hamleta. Jest synem Johna Jorgensena - uznanego żużlowca, startującego na przełomie lat 80. i 90. Jason z powodzeniem startował na motorach o mniejszej pojemności. Wygrywał nawet turnieje w Indywidualnym Młodzieżowym Pucharze Europy na silniku o pojemności 80 cc. Liczymy na to, że Jason sukcesy z młodzieńczych lat zacznie przekuwać na profesjonalną, seniorską karierę.

 

Kolejnym zagranicznym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z naszym zespołem na przyszły rok jest Max Dilger. Niemiecki żużlowiec urodził się 14 lipca 1989 roku. W Polsce karierę zaczynał w zespole z Miszkolca. Po roku na dwa sezony przeniósł się do Łodzi. Następnie, kolejne dwa lata spędził w Opolu, by później przenieść się do Piły i Krosna. Max Dilger jest złotym medalistą Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Niemiec z roku 2008 oraz Mistrzostw Europy Par z sezonu 2013.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2018 IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign