PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

19.11.2017, źródło: pszpoznan.com.pl

Przedsiębiorstwem, który w przyszłym sezonie będzie naszym Partnerem Plus jest firma PC Premium, która z sukcesami funkcjonuje w branży informatycznej.

Firma PC Premium przede wszystkim oferuje szybkie i niezawodne komputery oraz notebooki poleasingowe z gwarancją. W kwestiach sprzedażowych forma postawiła przede wszystkim na marki uznanych firm, takich jak: Dell, HP i Lenovo. Markowe komputery poleasingowe znane są ze swojej bardzo wysokiej jakości oraz są dostosowane do Państwa nowych wymagań np. komputerów do biura, stacji roboczych, dla projektantów, architektów oraz dla graczy.

Kwestia sprzedaży nie jest jedyną rzeczą jaką zajmuje się nasz Partner. Firma PC Premium modyfikuje konfigurację, instalują również dyski SSD, mocne karty graficzne, modeny WWAN oraz inne rozszerzenia. Serdecznie zapraszamy na ulicę Golęcińską 13 w Poznaniu. W tym miejscu można liczyć nie tylko na profesjonalne i uczciwe podejście, ale również można uzyskać niezbędną rzetelną poradę oraz bardzo dobrą cenę. W biurze PC Premium można również obejrzeć szeroki wachlarz oferowany przez to przedsiębiorstwo sprzętu.

PC Premium Maciej Cholewczyński

ul. Golęcińska 13

60-626 Poznań

 

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku (9:00-17:00)

e-mail: biuro@pcpremium.plserwis@pcpremium.pl

Strona www: www.pcpremium.plTelefony:

61 843 76 18

531 105 115

792 44 88 66

792 88 44 66
Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2018 IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign