PSZpoznan.com.pl

29.01.2018, źródło: pszpoznan.com.pl

Marka Stalco narodziła się już kilkanaście lat temu jako reakcja na prężnie rozwijający się w Europie środkowo wschodniej rynek handlu, który wymógł na jego uczestnikach inwestycje w coraz to lepsze produkty, których jakość musiała sprostać oczekiwaniom klientów i zaspokajać ich zapotrzebowanie.

Początkowo działalność Stalco skupiała się na technikach mocowań i na ciągłym zwiększaniu oferty katalogowej o nowe pozycje. Znakomite wyniki sprzedaży pozwoliły na rozwój firmy i na wdrożenie działu narzędziowego, którego struktura opiera się na dystrybucji artykułów, których linie produkcyjne znajdują się w kilkunastu fabrykach umiejscowionych w specjalnie wyselekcjonowanych rejonach przemysłowych świata.

Nieustanne budowanie wizerunku marki poprzez szereg działań marketingowych, tworzenie ogólnopolskiego systemu sprzedaży i co najważniejsze dopracowywanie jak najlepiej odpowiadającej klientom oferty, która wedle wizji firmy łączy w sobie jakość z zadowalającym poziomem cenowym jest czynnikiem, który pozwolił nam odnieść sukces na rynku.

W ciągłej ogólnopolskiej dystrybucji są trzy rodzaje linii produktowych marki Stalco:

 ° Stalco Narzędzia Ręczne

° Stalco Systemy zamocowań

° Perfect Stalco "Profesjonalna jakość"

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza linia Perfect Stalco, w skład której wchodzą narzędzia ręczne najwyższej jakości. Oferta narzędzi Perfect Stalco wybierana jest na podstawie wnikliwej analizy komponentów używanych do ich produkcji oraz dzięki szczegółowym technicznym testom i analizom wykonywanym w naszym dziale kontroli jakości. Oferta narzędzi Perfect wyróżnia się odmienną od standardowych produktów Stalco czarno-szarą szatą graficzną przez co w bardzo łatwy sposób można odróżnić je od główniej linii narzędziowej Stalco.



Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign