PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

11.03.2018, źródło: informacja własna

Nowy system płatności na stadionie! PSŻ Poznań kontynuuje ogłaszanie nowości, na które mogą liczyć kibice w nadchodzącym sezonie. Po SMS-owym newsletterze przyszedł czas na zmianę systemu płatności w stadionowych punktach gastronomicznych. Od tego roku zamiast pieniędzmi, widzowie będą płacili nabytymi wcześniej... żetonami!

Wprowadzany system żetonowy ma za zadanie zmniejszyć kolejki i czas oczekiwania na produkty przy stoiskach gastronomicznych. Włodarze klubu bardzo w niego wierzą, gdyż z powodzeniem jest on stosowany choćby na meczach ekstraklasowej Jagiellonii Białystok. 

Żetony będzie można nabyć w kasach biletowych i specjalnie do tego przeznaczonych punktach na stadionie przed meczem, czy na treningach. Co niezwykle istotne, zakupione żetony będą ważne przez cały sezon, a nie tylko podczas jednego spotkania. Oznacza to również, że będzie je można kupować na zapas.

Przy okazji możemy zdradzić, że w tym sezonie na salony powróci woda Skorpion! Po dwóch latach nieobecności, klubowy napój pojawi się na stoiskach w cenie 2 złotych


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign