PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

14.04.2018, źródło: Dilger zainaugurował Speedway Team Cup

Dilger zainaugurował Speedway Team Cup Max Dilger rozpoczął w sobotę zmagania w Speedway Team Cup. Drużyna, której kapitanem jest zawodnik Iveston PSŻ Poznań, Black Forest Eagles, zajęła drugie miejsce w turnieju w Diedenbergen.


Dilger dla swojej drużyny zdobył 12 punktów, wygrywając pierwsze trzy swoje wyścigi, raz przyjeżdżając na trzecim, a raz na drugim miejscu. Speedway Team Cup to drugie po Bundeslidze rozgrywki ligowe u naszych zachodnich sąsiadów. Turniej w Diedenbergen był pierwszym z udziałem drużyny Maxa.

Zespół z Berghaupten, w barwach którego oprócz Skorpiona pojechali bracia Daniel i Ethan Spillerowie, Maximilian Pongratz i Tom Finger, zdobyła w sumie 32 punkty, tracąc 9 oczek do zwycięzców, Cloppenburg Fighters. Trzecie miejsce z 26 punktami zajęła drużyna MSC Olching, a czwarte gospodarze, Diedenbergen Rockets, którzy zebrali 14 oczek.

Swoim sobotnim występem Dilger udowodnił, że niedawna decyzja o przyznaniu mu dzikiej karty na mistrzostwa świata na długim torze nie była błędem.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign