PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

22.04.2018, źródło: informacja własna

Wypowiedzi po meczu z Rzeszowem Na pomeczowej konferencji prasowej głos zabrali trenerzy obu zespołów - Mirosław Kowalik i Tomasz Bajerski, a także liderzy obu ekip - Tomasz Jędrzejak i Władimir Borodulin.

Mirosław Kowalik (trener Speedway Stali Rzeszów): Ja może zacznę od tego, że bardzo dziękuję przede wszystkim trenerowi (Tomaszowi Bajerskiemu - dop. aut.) za fajną walkę na torze. Natomiast przed zawodami byłem troszeczkę zniesmaczony postawą poznańskich działaczy. Wiadomo, że Hancock nie mógł wystartować, ale to był po prostu "czeski błąd". Lekarz "podstemplował" badania i wpisał rok, nie 2018, a 2017, czyli była jedynie kwestia złej cyfry. Poznańscy działacze niestety zrobili wszystko żeby tylko nam nie pomóc. Stąd ten niesmak spowodowany tą sytuacją, bo pokazuje kto kim tak naprawdę jest. Szkoda. Fajne zawody, mogły się podobać kibicom. Bardzo dziękuję moim zawodnikom, za to, że stanęli na wysokości zadania, chociaż pojechaliśmy bez lidera. Jedynie dwaj zawodnicy pojechali troszkę słabiej. Udało nam się jakoś ten remis wydrzeć. Defekty, czy wręcz wjazdy w taśmę Aureliusza nie były ze mną konsultowane. To były jego decyzje. Musimy sobie po prostu porozmawiać na osobności. 

Tomasz Bajerski (trener IVESTON PSŻ Poznań): Gratuluję remisu drużynie gości, który z pewnością mogą uznać za wygraną. Ja natomiast remis u siebie uważam za, można powiedzieć, mecz przegrany, pomimo tego, że ten jeden punkt przyda się w ostatecznym rozrachunku. Na temat tego co się działo przed meczem nie będę się wypowiadał. Nie bardzo mnie to interesowało. Ja mam swoją drużynę, interesuję się swoimi zawodnikami. Jeszcze raz gratuluję i zobaczymy co będzie dalej.

Tomasz Jędrzejak (zawodnik Speedway Stali Rzeszów): Cóż mogę powiedzieć po tym spotkaniu? Tak naprawdę chcieliśmy je wygrać mimo braku Grega Hancocka. Prawie się to udało. Było bardzo blisko. Zawaliłem ostatni bieg i to wszystko co mogę powiedzieć. 

Władimir Borodulin (zawodnik IVESTON PSŻ Poznań): Co mogę powiedzieć? Dobre zawody, dobrze wszystko szło i tylko w ostatnim biegu byłem troszkę niedopasowany. Przegrałem i w związku z tym przepraszam. 

Zebrał: Piotr Kaczorek

Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign