PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

30.05.2018, źródło: polskizuzel.pl

Moc atrakcji w miasteczku kibica Już jutro (31.05) na stadionie Golęcin w Poznaniu dojdzie do pojedynku żużlowych reprezentacji Polski i Szwecji. Organizatorzy, zapraszają kibiców na teren stadionu już na godzinę 12 ? właśnie wtedy rusza miasteczko kibica, w którym każdy z fanów, znajdzie coś dla siebie.

Dwie sesje autografowe z zawodnikami Żużlowej Reprezentacji Polski, refleksomierz, na którym można sprawdzić czy jest się lepszym na starcie m.in. od Macieja Janowskiego czy Jarosława Hampela. Paczki z gadżetami oraz wiele innych atrakcji dla młodszych i starszych kibiców - to wszystko w specjalnej strefie przygotowanej przez Sponsora Generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski, GLS Poland.

Kiedy zbierzemy autografy od "biało - czerwonych", warto odwiedzić strefę forBet. Tam, oprócz m.in. symulatorów żużlowych czy strefy Xbox, będzie można zdobyć autograf oraz zrobić zdjęcie z liderami reprezentacji Szwecji - Fredrikiem Lindgrenem, Antonio Lindbaeckiem czy Andreasem Jonssonem.

Specjalną, tematyczną strefę wystawi również "Niepodległa". Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy kibic, będzie mógł dowiedzieć się nieco więcej o najważniejszych wydarzeniach w historii naszego kraju, zdobyć pamiątkowe gadżety, a także porozmawiać z trenerem kadry Markiem Cieślakiem oraz komentatorem telewizyjnym, Tomaszem Dryłą. Dla tych kibiców, którzy będą chcieli wyjść z Golęcina z pamiątkowym gadżetem czy nabyć szalik reprezentacji Polski mamy dobre wieści - taka możliwość będzie pod specjalnymi namiotami z żużlowymi pamiątkami.

Kibice, którzy lubią tematyczne książki również znajdą coś dla siebie. Na meczu obecna będzie Joanna Krystyna Radosz, autorka książki "Czarna Książka. Antologia opowiadań żużlowych". Aby po atrakcjach związanych z miasteczkiem kibica, żadnemu z fanów nie zabrakło energii zadba N'GINE - żużlowy napój energetyczny z pewnością dostarczy sił aby kibicować biało - czerwonym. Żużlowy pojedynek Polski i Szwecji już 31 maja o godzinie 13:30 na stadionie Golęcin w Poznaniu. Bilety na to wydarzenie nabywać można za pomocą portalu ebilet.pl. Posiadacze karnetu na PSŻ - mają prawo do biletu ulgowego.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
Bilet normalny - 30 zł
Bilet ulgowy 20 zł (ulgowe bilety dla młodzieży z ważną legitymacją, studenci do 26 r.ż, emeryci, renciści, kobiety)
Dzieci do 12 roku życia za 1 zł - w pakiecie z rodzicem. 


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign