PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

09.06.2018, źródło:

Świetnie w Niemczech, tragicznie w Danii Zmienne nastroje w ciągu ostatniego tygodnia może odczuwać Max Dilger. Zawodnik Iveston PSŻ Poznań świetnie poradził sobie w Speedway Team Cup, natomiast zupełnie nie wyszło mu piątkowe spotkanie Metal Speedway League.

Niedzielny czwórmecz w Landshut był popisem jazdy kapitana Black Forest Eagles. Max dla drużyny z Berghaupten zdobył 14 punktów w pięciu biegach, przegrywając tylko raz, z Ronnym Weisem. Dilger dzięki temu poprowadził Orły do zwycięstwa w tej rundzie rozgrywek, w której zmierzyli się z Meissen Hornets, Güstrow Torros i Landshut Young Devils.

W piątek Niemiec pojechał po raz pierwszy w tym sezonie w Metal Speedway League - w barwach Holstebro Elite pojechał przeciwko Slangerup Speedway Klub. Spotkanie nie potoczyło się po myśli Dilgera - wystartował w czterech biegach, za każdym razem przyjeżdżając do mety na końcu stawki. Dużo lepiej w barwach gospodarzy spisał się Kasper Lykke Nielsen - choć również rozpoczął od zera, przywiózł w sumie 8 punktów i bonus i przyczynił się do triumfu Holstebro 44:40.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign