PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

21.06.2018, źródło:

Skorpiony triumfują w duńskiej lidze Team Fjelsted wygrało mecz duńskiej Metal Speedway League z Region Varde Elitesport. W barwach zwycięzców pojechało dwóch zawodników Iveston PSŻ Poznań.

Ponownie liderem gospodarzy okazał się Frederik Jakobsen. Mecz rozpoczął się jednak niepomyślnie dla Fredki - przywiózł tylko punkt, przyjeżdżając do mety za parą rywali. Dalej szło mu jednak już dużo lepiej - dwójka z bonusem i dwie trójki, a następnie jedynka z bonusem dały mu szansę startu w biegach nominowanych. W ostatnim biegu meczu Jakobsen zdobył punkt, kończąc spotkanie z wynikiem 11+2 pkt. - drugim rezultatem w drużynie z Fjelsted.

Drugim ze Skorpionów, który cieszył się tego dnia ze zwycięstwa był Jason Joergensen. Jako najmłodszy z zawodników Fjelsted nie dostał tyle okazji do zaprezentowania się na torze, co koledzy. Mimo to spisał się nieźle - zaczął od jedynki z bonusem, a w kolejnym biegu partnerował Peterowi Kildemandowi przy podwójnym zwycięstwie. W kolejnej gonitwie przyjechał do mety trzeci, a w czwartej, która okazała się jego ostatnią, zajął ostatnie miejsce, kończąc mecz z rezultatem 4+2 pkt.

Team Fjelsted pokonało Region Varde Elitesport 46:38.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign