PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

22.06.2018, źródło:

Ostatnie miejsce w MMPPK Niepowodzeniem zakończył się występ Iveston PSŻ Poznań w półfinale MMPPK. Skorpiony zajęły ostatnie miejsce.

W związku z urazami Kevina Fajfera i Jakuba Osyczki po zawodach DMPJ do zawodów na Golęcinie Skorpiony przystępowały w dwuosobowym składzie. Już w pierwszym biegu Lutowicz i Adamczewski przegrali podwójnie z duetem Fogo Unii Leszno. Kolejny bieg z udziałem poznańskiej pary, w którym zmierzyła się ona z duetem z Grudziądza, wygrał Lutowicz, natomiast Adamczewski ponownie przyjechał na ostatniej pozycji. Pojedynek z gnieźnianami zakończył się kolejną podwójną porażką ekipy ze stolicy Wielkopolski, z kolei w rywalizacji z Polonią Bydgoszcz, przegranej 2:4 Lutowicz zdobył dwa punkty. Pojedynek z Cash Broker Stalą Gorzów zakończył się kolejną podwójną porażką, a Adamczewski dotknął taśmy. Na zakończenie zmagań poznaniacy przegrali 1:5 z parą z Gdańska. W sumie cały dziewięciopunktowy dorobek Skorpionów był udziałem Marka Lutowicza.

Zawody wygrała Fogo Unia Leszno z dorobkiem 26 pkt. Awans do finału uzyskała też Cash Broker Stal Gorzów z wynikiem 25 pkt.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign