PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

18.08.2018, źródło:

Trzech Skorpionów w Ludwigslust Marcel Kajzer, Matej Kus i Kasper Lykke Nielsen wystąpili w Memoriale Karla-Heinza Podeyna w Ludwigslust. Duńczyk jako jedyny ze Skorpionów wystąpił w finale zawodów, gdzie zajął czwarte miejsce.

Kajzer rozpoczął zawody od dwóch zer. W trzeciej serii zwyciężył, w czwartej jednak ostatnie pożegnał szanse na dobry wynik, przywożąc tylko jedno oczko do mety. W ostatnim wyścigu zdobył dwa punkty i zakończył zawody z sześcioma oczkami na koncie na jedenastym miejscu.

Kus w pierwszym biegu zajął drugie miejsce, w drugim natomiast trzecie. Trzecią swoją gonitwę wygrał, w czwartej z kolei znów zapisał na konto dwójkę. W ostatniej serii zanotował defekt, który pozbawił go szans na występ w finale - z ośmioma punktami na koncie zajął siódme miejsce.

Lykke Nielsen zanotował najlepszy początek zawodów - wygrał pierwszy bieg, a w dwóch kolejnych był drugi. W czwartym wyścigu dowiózł do mety tylko oczko, w piątym natomiast dwa i z dorobkiem 10 pkt. awansował do finału. W nim dojechał do mety na ostatniej pozycji i został sklasyfikowany na czwartym miejscu w turnieju.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign