PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

13.11.2018, źródło: pszpoznan.com.pl

Damian Dróżdż jako "gość" w Poznaniu W przeddzień zamknięcia jesiennego "okienka" odsłaniamy nazwisko kolejnego zawodnika, który wzmocni szeregi PSŻ Poznań. Jest nim Damian Dróżdż

Należy podkreślić, iż zawodnik będzie w naszym zespole pełnić rolę "gościa" do 23 roku życia i jest planowany do startów pod numerami od 1 do 5 i 9-13. Zdecydowanie częściej powinniśmy oglądać Damiana z czarnym skorpionem na piersi - umowa z Włókniarzem Częstochowa, z którym zawodnik podpisał dzisiaj kontrakt, przewiduje bowiem zasilenie 23-latkiem meczowego składu "Lwów" jedynie w przypadku kontuzji któregoś z częstochowskich krajowych żużlowców.

Damian urodził się 20 grudnia 1996 roku w Częstochowie. Karierę zaczynał jednak w Opolu, gdzie spędził dwa sezony. W roku 2015 przeniósł się do Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska jeździł do tego roku. Jednak w trakcie przygody ze Spartą, zdarzało się Damianowi występować w innych klubach. Między innymi w sezonie 2017 jeździł jako "gość" dla KSM Krosno. Właśnie wtedy nowy zawodnik PSŻ Poznań podczas meczu ligowego na Golęcinie zdobył 13 punktów oraz bonus w sześciu startach.

Naszemu nowemu zawodnikowi życzymy udanego sezonu 2019!
Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign