PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

18.12.2018, źródło: PSŻ Poznań z nowym Partnerem i nazwą dru

PSŻ Poznań z nowym Partnerem i nazwą drużyny! We wtorkowe południe w sali konferencyjnej stadionu POSiR Golęcin poznaliśmy kolejnego Partnera Tytularnego PSŻ Poznań na nadchodzący sezon. Został nim POWER DUCK - Energy drink!

Należy dodać, iż  producent napojów energetycznych jest drugim Partnerem Tytularnym PSŻ Poznań na sezon 2019. Pierwszym, o czym informowaliśmy już kilka tygodni temu - pozostał IVESTON, za co bardzo dziękujemy!
Tym samym, oficjalna nazwa drużyny na sezon 2019 brzmi POWER DUCK IVESTON PSŻ POZNAŃ!
Rzecz jasna, przedstawienie nowego Partnera nie było jedynym punktem konferencji. Obecna na Golęcinie dr Ewa Bąk - Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania poinformowała o kwocie przyznanej dotacji na sezon 2019. PSŻ Poznań otrzyma od miasta 500 tys. zł, co stanowi wzrost środków miejskich w porównaniu z zakończonym sezonem o 150 tys. zł.
Jednocześnie przedstawicielka miasta przekazała kolejną bardzo dobrą informację - po zakończeniu przyszłego sezonu, na golęcińskim owalu rozpoczną się prace związane ze znacznym skróceniem toru. Środki na to przedsięwzięcie są już zarezerwowane w miejskim budżecie.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign