PSZ Poznan - żużel na Golęcinie

01.03.2019, źródło:

Prezentacja za nami! W piątek w Galerii Pestka odbyła się prezentacja drużyny Power Duck Iveston PSŻ Poznań na sezon 2019. Impreza zgromadziła liczne grono kibiców "czarnego sportu".

Pierwszą niespodzianką, przewidzianą przez organizatorów dla kibiców, było wcielenie się w rolę prowadzącego trenera Tomasza Bajerskiego, który wsparł swoją medialną osobowością Jacka Dreczkę. Duet nie szczędził dowcipów widzom, a sobie nawzajem przyjacielskich uszczypliwości.

Spośród prezentowanych postaci każdy musiał zabłysnąć znajomością gwary poznańskiej. I w tym elemencie nie zawiodła pomocna publiczność, pomagająca tym zawodnikom, którzy mieli z lokalnym dialektem Wielkopolski pewne problemy.

Na koniec imprezy w roli wodzireja spisał się kapitan drużyny, Marcel Kajzer, który rozpoczął "Szkocję", dzięki której w Galerii Pestka dało się poczuć stadionową atmosferę. Zawodnicy pozostali też do dyspozycji kibiców, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy na pamiątkę wzięli od nich autografy, a także pozowali do wspólnych zdjęć.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign