PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Poczta Polska
Strona wwwhttps://www.poczta-polska.pl E-mailkontakt@poczta-polska.pl
Telefon801 333 444 MiejscowośćWarszawa
Poczta Polska to największa i najważniejsza spółka infrastrukturalna w kraju z wielokanałowym dostępem do wszystkich obywateli. Z usług Poczty Polskiej korzysta 90% Polaków. Spółka jest istotnym elementem infrastruktury komunikacyjnej państwa. Poprzez największą w Polsce sieć placówek obywatele uzyskują łatwy i wygodny dostęp do różnorodnych usług: pocztowych, cyfrowych, finansowych, logistycznych i handlowych. Niezależnie od tego gdzie mieszkają, zawsze mają blisko na swoją pocztę.
Infrastruktura, którą zarządza Poczta obejmuje ponad 7,5 tys. placówek i sortowni w całym kraju oraz flotę ponad 5 tysięcy pojazdów. Placówki pocztowe są w każdej polskiej gminie. Spółka stale się rozwija i w ciągu ostatnich dwóch lat otworzyła ponad 280 nowych punktów w całej Polsce. W tym roku zostanie oddanych około 100 nowych placówek.
Firma jest największym pracodawcą w Polsce zatrudniającym ok. 80 tys. osób. Listonosze są wyposażeni w nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenia umożliwiające Spółce elastyczne kształtowanie oferty produktowej i technologicznej. Kurierzy otrzymali terminale płatnicze, dzięki którym Klienci odbierając przesyłkę nie muszą mieć przy sobie gotówki. Oprócz tego do placówek pocztowych trafiło ponad 10 tysięcy urządzeń typu signature pad przeznaczonych do potwierdzania odbioru przesyłek awizowanych.
Poczta Polska jako operator wyznaczony zapewnia wszystkim obywatelom, mimo pełnej liberalizacji rynku pocztowego, dostęp do wysokiej jakości usług pocztowych, świadczonych po przystępnych cenach, w każdym miejscu danego kraju na takich samych zasadach.
Kilka lat temu Spółka uruchomiła specjalną platformę cyfrową Envelo, która jest gotowym rozwiązaniem do masowej obsługi cyfrowej korespondencji, która zapewnia uwierzytelnienie nadawcy i odbiorcy oraz pewność, integralność i poufność przesyłki. Obecnie platforma ma ponad 220 tys. aktywnych użytkowników, miesięcznie obsługuje średnio 1,6 mln przesyłek cyfrowych i ok. 20 tys. listów hybrydowych. Jedną z funkcjonalności Envelo jest eDoręczenie - jedyna na polskim rynku usługa spełniająca wymogi Rozporządzenia eIDAS, czyli: zapewnienie integralności i poufności przesyłek elektronicznych, weryfikowalną identyfikację odbiorcy i nadawcy, znakowanie czasem oraz potwierdzenie nadania i odbioru.
Działalność Spółki opiera się na zaufaniu do marki Poczty Polskiej. Firma rozumiejąc swoją misję działa nie tylko dla zysku, ale też odgrywa istotną rolę społeczno-edukacyjną. Aktywnie włącza się w propagowanie wartości patriotycznych. Emisją specjalnych znaczków pocztowych upamiętnia ważne daty w historii Polski. Wśród znaczków wyemitowanych w 2017 roku znalazł się bloczek znaczkowy - Pamiętamy 10.04.2010? z wizerunkiem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z Małżonką, upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej. Oprócz tego w 2017 roku uczczono również 150. rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego, Marii Skłodowskiej-Curie oraz Władysława Reymonta. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również znaczki odwołujące się do ważnych wydarzeń historycznych, takich jak 100 lecie Rycerstwa Niepokalanej, czy 100 rocznicy utworzenia "Błękitnej Armii".

Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign