PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Centrum Turystyki OSKAR
Strona wwwhttp://www.oskar.com.pl/ E-mailbiuro@oskar.com.pl
Telefon801 003 104 MiejscowośćPoznań
CT Oskar to przepis na udane i tanie wakacje!
Jesteśmy ekspertami w turystyce autokarowej. Działamy na rynku od 1998 roku. Zgromadzone przez wiele lat doświadczanie oraz stały rozwój, pozwalają nam stawiać nas w gronie najlepszych, sprawdzonych i rzetelnych touroperatorów i biur podróży.

Znamy najlepsze miejsca wypoczynku w Europie, który zachwycają każdego swym pięknem. Organizowane przez nas wyjazdy wakacyjne, to gwarancja udanego urlopu w niskich cenach. Starannie wybieramy wakacyjne kierunki podróży, kurorty wypoczynkowe oraz bazę noclegową. Stale udoskonalamy i unowocześniamy flotę autokarową, obecnie możemy poszczycić się posiadaniem kilkunastu najwyższej klasy autokarów: komfortowych i bezpiecznych. Pojazdy te obsługiwane są przez wysoce wykwalifikowanych kierowców.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa w najpiękniejsze zakątki na południu Europy. Wakacje w Albanii, tanie wczasy w Bułgarii, Grecji lub Czarnogórze będą z pewnością bardzo udane i niezapomniane. Miłośnikom Hiszpanii zaproponujemy pobyt na wspaniałym Costa Brava, czyli słonecznym, północno-wschodnim ?Dzikim Wybrzeżem? w Katalonii. Prawdopodobnie będziemy mogli Państwu przedstawić ofertę najtańszych wczasów w Chorwacji, wakacje w Makarskiej i pozostałych wspomnianych miejscach sprawią, iż każdy urlop będzie wspaniałym wypoczynkiem bez drenażu kieszeni naszych turystów!

Tanie objazdowe wycieczki autokarowe, na przykład oskarowyn autokarem po Włoszech, to propozycja dla tych, którzy poza wypoczynkiem pragną poznać kulturę oraz zwiedzić najsłynniejsze zabytki antycznej Grecji lub klasycznych Włoch. Interesującym doświadczeniem i ciekawym sposobem spędzenia urlopu będzie też zapewne podróż krajoznawcza po krajach bałkańskich, czy też środkowoeuropejskich stolicach.

Centrum Turystyki Oskar to także szeroka gama krótkich wyjazdów weekendowych (City Break) oraz krótkich, dwu lub trzydniowych wycieczek zagranicznych. Wesołe miasteczka czy festiwal tulipanów w Holandii, to tylko przykłady kierunków tras obieranych przez nasze autokary. Wycieczki sylwestrowe i walentynkowe cieszą się co roku dużym zainteresowaniem. Często wprowadzamy nowości w ofercie, aby zapewnić naszym klientom rozrywkę oraz możliwość dotarcia na najciekawsze wydarzenie w całej Europie.

Warto korzystać z naszych promocyjnych ofert, zarówno First Minute, na długo przed sezonem i planowanym wyjazdem ? wtedy na wymarzone wakacje w Albanii, Grecji, Hiszpanii oraz pozostałe destynacje, możemy wyjechać nawet z 30% rabatem. Jeżeli jednak pomysłu na spędzenie urlopu szukają Państwo w ostatniej chwili, wtedy również zapewniamy promocyjne ceny w ramach ofert wczasów Last Minute.

Czy szukają Państwo najlepszego i najtańszego biura podróży? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, katalogami oraz cenami. Bardzo staramy się o to i pragniemy, aby opinie klientów były wyłącznie dobre i pozytywne. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie zmian i usprawnień w naszych usługach.

W ostatnich latach Centrum Turystyki Oskar zostało docenione oraz wyróżnione szeregiem nagród i certyfikatów. Wymienić warto: Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Najwyższej Jakości. Wyrażeniem uznania dla dynamicznego rozwoju firmy było dołączenie do elitarnego klubu Gazel Biznesu. W roku 2014 firma została wytypowana przez agentów turystycznych i została zwycięzcą w plebiscycie na Touroperatora Roku


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign