PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Szkoła Jazdy WIERZBAK
Strona wwwhttp://wierzbak.com E-mailbiuro@wierzbak.com
Telefon601-56-83-24/25 MiejscowośćPoznań
Szkoła Jazdy WIERZBAK oferuje usługi w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców i kierowców na kat.  B, C, B+E, C+E, D.
Zapewniamy, wysoki poziom szkolenia, profesjonalizm ugruntowany długoletnią praktyką od 1990 r. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wykładowców,  trenerów i instruktorów bezpiecznej jazdy. Solidnie  i rzetelnie przygotowujemy do egzaminu. Do egzaminu  teoretycznego   przygotowujemy zgodnie z komputerowym programem szkolenia i egzaminowania.

Jesteśmy członkiem WIELKOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW. Posiadamy patronat INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO mieszczącego się w Warszawie.

Szkolenia opracowane zostały zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców na podstawie art. 32 ust. 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o Kierujących Pojazdami (Dz.U. Nr 30, poz. 151 z późn. zm.).

Kurs odbywać się będzie pod nadzorem ośrodka szkolenia kierowców, a osoby będą mogły zrealizować zajęcia teoretyczne bez wychodzenia z domu.

Dysponując odpowiednim specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym wspomagającym proces kształcenia ? o którym mowa w rozdziale 2 §4 pkt 4 Rozporządzenia ? zapewniamy:

- przydzielenie osobie szkolonej indywidualnego identyfikatora pozwalającego na bezpośrednie śledzenie jej postępów w nauce,

- przeprowadzenie zajęć w zakresie i w czasie wymaganym programem szkolenia,

- zabezpieczenie przed ingerencją w kolejność prowadzonych zajęć,

- przeprowadzenie testu sprawdzającego wiedzę po każdym module tematycznym szkolenia oraz zabezpieczenie przed ingerencją w jego wynik,

- możliwość kontynuowania szkolenia wyłącznie po uprzednim uzyskaniu pozytywnego wyniku z testu sprawdzającego wiedzę .

Zobacz wersję demo np. kursu kat. B - kurs e-learningowy


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign