PSZpoznan.com.pl
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.
Strona wwwwww.koleje-wielkopolskie.com.pl E-mailbiuro@koleje-wielkopolskie.com.pl
Telefon61 27 92 772 MiejscowośćPoznań
Spółka Koleje Wielkopolskie realizuje regionalne przewozy pasażerskie na wybranych liniach kolejowych województwa wielkopolskiego jak również na niektórych odcinkach linii województwa lubuskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego. 28 września 2009 roku samorząd województwa wielkopolskiego zdecydował o powołaniu przewoźnika regionalnego, który sprosta zapotrzebowaniu ludności na przewozy do szkół, uczelni oraz miejsc pracy w naszym regionie. Do realizacji wyznaczonych zadań Samorząd Województwa Wielkopolskiego wyposażył przewoźnika w nowoczesne pojazdy, dzięki którym Koleje Wielkopolskie kojarzą się z niezawodną i punktualną koleją, stanowiącą ciekawą alternatywę dla transportu drogowego.
Koleje Wielkopolskie zostały dwukrotnie uhonorowane certyfikatem "Godło - Najwyższa Jakość Quality International" oraz "Solidna Firma" w 2014 i 2015 roku. Niezależnie od przyznawanych wyróżnień Spółka cały czas dąży do perfekcji na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania. Odpowiedzią na wysokie oczekiwania wobec świadczonych przez Koleje Wielkopolskie usług była decyzja o wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Dzięki temu od 2015 r.Koleje Wielkopolskie mogą się szczycić posiadaniem 3 certyfikatów ISO w zakresie:
  • systemów zarządzania jakością (Norma PN-EN ISO 9001:2008)
  • systemów zarządzania środowiskowego (Norma PN-EN ISO 14001:2004) 
  • systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (Norma PN-N-18001:2004)
Optymalne warunki dla trwałości procesu przewozowego zapewniają obiekty serwisowania pojazdów i organizacja serwisu.  Dlatego też nieużytkowane od lat 90-tych obiekty w Zbąszynku zamienione zostały w sprawnie funkcjonujący Punkt Utrzymania Taboru. Zrealizowane tam prace remontowe infrastruktury pozwoliły na przygotowanie stanowisk przeglądowo-naprawczych. Inżynierowie i technicy Spółki każdego dnia monitorują pracę taboru, tak by pociągi wyjeżdżały w trasę sprawne oraz czyste.

Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign