PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

MailerLite
Strona wwwhttps://www.mailerlite.com/pl/ E-mailinfo@mailerlite.com
Telefon MiejscowośćWilno (Litwa)
Nasza Historia
W 2005 roku rozpoczęliśmy działalność jako agencja rozwoju i designu. Po kilku latach odkryliśmy email marketing i zakochaliśmy się w nim. Od 2010 roku MailerLite jest jedynym produktem nad którym pracujemy. Dzisiaj MailerLite to zespół 26 designerów, deweloperów, pisarzy, mówców, fotografów, surferów, graczy szachowych, obieżyświatów, marzycieli i szczerze miłych ludzi.
Służymy 234,678 użytkownikom na całym świecie - od globalnych marek, małych firmy, aż po freelancerów.

Prostota
Jesteśmy wielkimi zwolennikami prostoty. Bez struktur korporacyjnych, niepotrzebnych funkcji - jesteśmy w 100% skupieni na budowaniu czego co nasi klienci będą kochali.Inwestujemy w rzeczy, które mają długoterminowe znaczenie w biznesie. Chcemy tworzyć produkt, którego się wspaniale używa na każdym etapie. Od czystego designu, po prostu w użyciu kreator wizualny, aż po wspaniały support.

Biuro i praca zdalna
Nasze biuro mieści się w żywym i urokliwym Wilnie - stolicy Litwy. Uwielbiamy to miejsce ale także lubimy podróżować po całym świecie i pracę zdalną.Dopóki osoby są w stanie wykonać daną im pracę, mogą pracować gdzie i kiedy chcą. Jest wiele narzędzi online (takich jak Slack i 15Five), które pomagają nam się łączyć i czuć jak zespół.


Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign