PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

BAPCO - kleje kontaktowe
Strona wwwhttp://www.bapco.eu E-mailinfo@bapco.eu
Telefon533 056 873 / 513 067 777 MiejscowośćPoznań

Firma Bapco kleje kontaktowe jest producentem oraz dystrybutorem klejów w aerozolu, które z powodzeniem zastępują tradycyjne kleje do drewna, plastiku i kleje budowlane. W tym roku firma obchodzi swoje 5-lecie istnienia na rynku. Jej produkty coraz bardziej cieszą się szerokim zastosowaniem w przemyśle meblarskim, motoryzacyjnym, budowlanym i morskim.
Działalność firmy Bapco na rynku europejskim sprawiła, że na chwilę obecną jej kleje zyskały bardzo duże grono zwolenników i użytkowników.  Dzięki ofercie skierowanej do profesjonalnych aplikacji przemysłowych oraz doskonałemu wsparciu technicznemu i posprzedażowemu, Bapco zyskało pozycję lidera wśród dostawców klejów kontaktowych i poliuretanowych.
Bapco oferuje produkty klejowe pod własną marką oraz prowadzi sprzedaż na zasadach private label.

Technologia klejów kontaktowych w sprayu została tak opracowana, aby w szybki i prosty sposób łączyć ze sobą elementy wykonane z różnorodnych materiałów. Klej jest bardzo wygodny i wydajny w aplikacji. Dzięki ogromnej sile wiązania, umożliwia trwałe łączenie elementów. Pozwala przeprowadzić proces klejenia w sposób szybki i czysty, oszczędzając pracę i czas.
Przy stosowaniu na obie klejone powierzchnie i zastosowaniu lekkiego docisku natychmiast przywiera, bez potrzeby używania dodatkowych ścisków czy prasy. Wszechstronne parametry kleju ? jego wodoodporność i niewrażliwość na działanie szerokiego zakresu temperatur, pozwalają na użycie produktu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Zapraszamy do zakupu naszych produktów na http://www.klejekontaktowe.pl
Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign