PSZpoznan.com.pl
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Falck Medycyna
Strona wwwhttp://www.falck.pl E-mailp.majewski@falck.pl
Telefon61-19675 MiejscowośćPoznań
Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych. Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacji pogotowania ratunkowego, 150 nowoczesnych ambulansów i 25 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.
Działalność operacyjna spółki podzielona jest na dwie części:
Ratownictwo medyczne zajmujące się:
 • usługami pomocy doraźnej, świadczonymi w ramach publicznego Systemu Ratownictwa Medycznego,
 • transportami medycznymi na terenie Polski i Europy,
 • szkoleniami z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Opieka medyczna świadcząca usługi:
 • podstawowej opieki zdrowotnej,
 • specjalistycznej opieki zdrowotnej,
 • rehabilitacji medycznej,
 • zarządzania przyzakładowymi centrami medycznymi ,
 • profilowanych programów profilaktycznych,
 • opieki medycznej dla firm .
Falck jest największą w kraju firmą medyczną budującą państwowy System Ratownictwa Medycznego. W ramach ratownictwa świadczymy również usługi transportu medycznego dla szpitali. Przeprowadzamy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz zabezpieczamy pod względem opieki medycznej imprezy masowe.


Działalność Falck w ramach opieki medycznej obejmuje wiele obszarów medycyny. Centra medyczne i przychodnie przyzakładowe Falck znajdują się w 9 miastach w Polsce. Wszystkie placówki wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny i najnowszą aparaturę diagnostyczną. Zespół centrów medycznych i przychodni przyzakładowych to  wykwalifikowani i doświadczeni lekarze specjaliści oraz profesjonalny personel medyczny. W codziennej pracy kierujemy się indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego pacjenta.     
Wszystkie działania Falck opierają się na idei, że "to ludzie pomagają ludziom". Zrozumienie, empatia i determinacja są nieodłącznym elementem działalności zespołów ratownictwa medycznego i opieki medycznej. Dzięki temu, pracownicy Falck codziennie ratują ludzkie zdrowie i życie oraz uczą, jak dbać o siebie i innych.
Zapraszamy do korzystania z usług naszych centrów medycznych oraz przychodni przyzakładowych. Zachęcamy również do bliższego zapoznania się z informacjami odnośnie ratownictwa i szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Potwierdzeniem dbałości o satysfakcję naszych Klientów jest certyfikat jakości ISO 9001:2008 na świadczone usługi medyczne.

Opieka medyczna Falck to nowoczesna oferta dająca szybki dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych już od 39 PLN miesięcznie. Każdy pacjent ma dostęp do rozwiązań ułatwiających korzystanie z opieki medycznej:
 • umawianie wizyt online lub telefonicznie
 • elektroniczna dokumentacja medyczna
 • przypomnienie SMS o wizycie
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opieki Centrów Medycznych Falck.
Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2017 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign