PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Naturalna Medycyna
Strona wwwhttps://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl E-mailsklep@naturalna-medycyna.com.pl
Telefon+48 68 453 48 88 MiejscowośćZielona GóraWitamy w Naturalna-Medycyna.com.pl to strona i sklep poświęcony propagowaniu ludzi, produktów i metod Medycyny Naturalnej.

Chcemy ta drogą spopularyzować produkty firm i ludzi którzy codzienną pracą, czy  świątecznym hobby przyczyniają się do prawdziwego poprawiania zdrowotności w Polsce bez narażania Ministerstwa od Zdrowia, Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia, Budżetu i wielu, wielu innych instytucji na niepotrzebne wydatki pompowane w koncerny od maskowania objawów, aplikowania antybiotyków i znieczuleń i leczenia, leczenia, leczenia tychże objawów, aż do ... powiedzmy utraty klienta. Ale dla farmacji to nie problem. Trute i ogłupiane przez media i reklamy społeczeństwo zaraz na to miejsce przyśle kilku chętnych do tytułu Dożywotniego Chorego. 

By choć trochę zmniejszyć nabór Dożywotnich Klientów Farmacji będziemy w tym serwisie propagować zdrowe naturalne produkty, o których na 100% wiemy że pomogą w prawdziwym rozwiązaniu wielu problemów zdrowotnych bez uciekania się do chemii. 

Zaczynamy od Naturalnej Kosmetyki Leczniczej opartej na wiedzy i recepturach wywodzących się z medycyny naturalnej, medycyny ludowej, doświadczeń zielarni i oczywiście współczesnej wiedzy i technologii. Są to kosmetyki pielęgnacyjne, ale także wspomagające mechanizmy obronne organizmu, procesy leczenia, uśmierzające ból czy niwelujące uczucie dyskomfortu.

Zabłockie Sole Termalne to inna grupa kosmetyków która jest w stanie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych bez lekarza i farmaceutycznej chemii. Mamy przecież w Polsce doskonałe złoże solanki w Dębowcu na Śląsku Cieszyńskim.  Solanka ta jest wyjątkowym i unikatowym bogactwem naszej Polskiej ziemi i charakteryzuje się wyjątkowo bogatą mineralizacją. Zawartość w niej takich minerałów jak: jod, brom, wapń, magnez, krzem czy selen należy do absolutnie najwyższych na świecie.

Na naszej stronie propagujemy również inne niedoceniane przez oficjalną medycynę Polskie Złoto Nieoczyszczone Złotopolskie Oleje 10 stopniowe tłoczone na zimno.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign