PSZpoznan.com.pl
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

TOI TOI Polska Sp. z o.o.
Strona wwwhttp://www.toitoi.pl E-mailpoznan@toitoi.pl
Telefon61 835 97 80 MiejscowośćPoznań
Firmę TOI TOI założył w 1983 roku w Wiesbaden Harald Müller. Filozofią firmy było, aby kabiny toaletowe nie tylko odgrywały ważną funkcję czystościową w naszych miastach i wsiach, lecz także przyczyniły się do poprawy odczuć estetycznych potencjalnych użytkowników. Z tego też powodu, podczas konstruowania nowego modelu kabiny, po raz pierwszy został zatrudniony profesjonalny designer.

Od roku 1986 następuje międzynarodowa ekspansja firmy TOI TOI. Zaufali nam już klienci w 29 krajach, na 3 kontynentach, między innymi: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Czechy, Słowacja, Austria, Szwajcaria, Francja, Węgry, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Ukraina, Litwa, Rumunia, Słowenia, Bośnia-Hercegowina, Kossowo, Macedonia, Rosja, USA, Hongkong, Tajwan, Malezja, Singapur.

Rok 1997 przyniósł firmie TOI TOI miano największego na świecie koncernu branży toalet przenośnych, obecnego w Europie, Ameryce i Azji.

TOI TOI w Polsce powstał w 1993 roku w Warszawie. Zaledwie rok później w 1994 roku nastąpiła ekspansja firmy. Powstały wtedy 3 kolejne spółki w następujących miastach: Dąbrowa Górnicza, Wrocław oraz Poznań. Wysiłek i zaangażowanie pracowników oraz zaufanie klientów przyczyniały się do systematycznego zwiększania udziałów TOI TOI w rynku.

W 2006 roku nastąpiła konsolidacja spółek TOI TOI i w wyniku dynamicznego rozwoju w roku 2007 uruchomionych zostało 19 regionalnych Przedstawicielstw, które zasięgiem swojego działania obejmują teren całego kraju. Prezesem Zarządu TOI TOI Sp. z o.o. od początku jej istnienia jest Pan Ryszard Głuchowski.


Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign