PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Toyota Poznań Centrum
Strona wwwhttp://www.toyotapoznan.pl E-mailsalon@toyotapoznan.pl
Telefon61 8723 500 MiejscowośćPoznań
Naszą firmę założył w 1982 roku i przez wiele lat prowadził Władysław Cygan. Autoryzowanym Dealerem Toyoty Motor Poland jesteśmy od 1992 roku. Autoryzowana Stacja Obsługi Toyota Marki i Toyota Żerań są doskonale znane wielu mieszkańcom Warszawy oraz województwa mazowieckiego, a ich bardzo ważnym atutem jest znakomita lokalizacja i duża liczba miejsc parkingowych dla Klientów. Obecnie w Toyota Marki i Toyota Żerań zatrudnionych jest ponad 200 osób. 

W odpowiedzi na Państwa rosnące wymagania i w trosce o kompleksowość naszej oferty, w 2007 roku rozpoczęła działalność firma Toyota Marki Fleet Management zajmująca się wynajmem samochodów. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i życzeniom naszych Klientów staramy się w pełni zaspokoić oczekiwania każdego z nich. Nasze działania oparte są na wszechstronnej współpracy z partnerami, zbudowanej na wzajemnym zaufaniu i rzetelności. 

Władysław Cygan

Stworzył jedną z największych firm dilerskich nie tylko w sieci Toyoty, ale w ogóle w Polsce. Choć działał na rynku samochodowym od ponad 30 lat intuicja go nie zawodziła, a energia nie opuszczała. Władysław Cygan był legendą polskiej motoryzacji. Kiedy kupił salon Deawoo na Żeraniu i przeobraził go w salon Toyoty, tak o Nim pisano:" "Cygan kupił Deawoo" i szkoda tylko, że jeden salon, a nie fabrykę, bo może nie skończyłaby tak marnie" autor Jerzy Iwaszkiewicz. Jak widać nikt nie ma wątpliwości, że W.Cygan znał się na samochodach jak nikt inny. Teraz interesu pilnuje jego rodzina, która zawsze była przy nim i czerpała to co najlepsze.

"Całkowite zadowolenie Klientów jest dla nas jedyną miarą sukcesu. Dlatego spełnianie ich oczekiwań stanowi fundament naszej filozofii i podstawową motywację wszystkich działań Toyoty w Polsce. Wiemy, że Klienci są największym dobrem, pełne zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań musi być naszym głównym celem?. Tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do naszej firmy i poleci nas znajomym, dlatego celem nadrzędnym jest satysfakcja Klienta oraz jego przekonanie o naszej fachowości, uczciwości i rzetelności. 

TOYOTA POZNAŃ CENTRUM
Ul. Bobrzańska 5, 61-248 Poznań
tel. +48 61 8723 500
fax. +48 61 8723 503

Godziny otwarcia:


poniedziałek - piątek
sprzedaż: od 9.00 do 18.00
serwis: od 7.00 do 18.00
serwis blacharsko-lakierniczy: od 8.00 do 18.00
dział części: od 8:00 do 18:00
ubezpieczenia od 9:00 d0 17:00

sobota:
sprzedaż od 9:00 do 14:00
serwis i części: od 8.00 do 14.00
serwis blacharsko-lakierniczy: nieczynne

Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign