PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

BOL-AUTO
Strona wwwwww.prostujfure.pl E-mailinfo@prostujfure.pl
Telefon606-948-672 MiejscowośćŁowyń
Jesteśmy firmą zajmującą się usuwaniem wgnieceń z karoserii bez potrzeby ponownego lakierowania. Na rynku istniejemy od 2014 roku, w tym czasie zaufało nam już wielu klientów. Technologia bezlakierowego usuwania wgnieceń została zapoczątkowana już w latach 40 ubiegłego wieku, jednak jej szybki rozwój został zapoczątkowany zupełnie niedawno. Dzięki tej technologii można usunąć wgniecenia spowodowane: gradobiciem, stłuczkami parkingowymi, uszkodzenia będące skutkiem wandalizmu, transportu itp. Zastosowanie technologii bezlakierowego usuwania wgnieceń pozwala zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Co najważniejsze - samochód zachowuje oryginalny lakier, co ma istotny wpływ na wartość pojazdu przy dalszej odsprzedaży.

Usuwanie wgnieceń może być wykonywane za pomocą dwóch metod:
  • Masowanie od wewnętrznej strony blachy, za pomocą narzędzi specjalnie do tego celu wykonanych z odpowiednich gatunków stali. Naprawa jest metodą inwazyjną. W celu uzyskania dostępu do spodniej strony blachy często należy zdemontować jakiś element karoserii, np. podsufitkę dla naprawy wgnieceń znajdujących się na dachu, lub tapicerkę dla naprawy wgnieceń na drzwiach.
  • Metoda klejowa - stosuje się, gdy nie ma możliwości zapewnienia odpowiedniego dostępu do obszaru wgniecenia od wewnętrznej strony karoserii. Przy zastosowaniu tej metody do obszaru wgniecenia przykleja się różnokształtne mocowania, dopasowane do określonego typu uszkodzeń, a następnie tak uszkodzony element zostaje podciągnięty za pomocą specjalistycznych narzędzi.
Każde wgniecenie jest wyceniane indywidualnie, dlatego preferowaną opcją jest osobista wizyta w celu wyceny. Jeżeli jednak odległość byłaby dość spora można przesłać na adres mailowy zdjęcia  wgniecenia. W przypadku większego zlecenia możliwy jest również dojazd do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: 606-948-672
e-mail: info@prostujfure.pl
strona WWW: www.prostujfure.pl
facebook: https://facebook.pl/prostujfurePartnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign