PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

U leniwej Danuty
Strona wwwwww.uleniwejdanuty.pl E-mailcatering@uleniwejdanuty.pl
Telefon61 846 64 80 MiejscowośćPoznań

Firma "GASTROPOL", która swą działalność cateringową prowadzi pod marką handlową "U leniwej Danuty" w Poznaniu zaprasza Państwa do współpracy.


Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie zamykamy się w sprawdzonych schematach, wciąż poszukujemy oryginalnych rozwiązań i wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Staramy się realizować je z fantazją, ponieważ twierdzimy, że nasza praca i oferowany catering to nie tylko doskonale opanowane rzemiosło... to również sztuka.

Zorganizujemy Państwu obsługę imprez o różnym charakterze: lunch, przyjęcie biznesowe, bankiet i cocktaile, a także szkolenie oraz imprezę plenerową i integracyjną. Przygotujemy również przyjęcie domowe : rocznice, spotkania, komunie (z obsługą kelnerską lub bez). Przy wysokim profesjonalizmie zdecydowanie konkurujemy jakością i ceną. Naszym głównym celem jest stworzenie dla Waszych gości wyjątkowej, niezapomnianej atmosfery i wprawienie ich w dobry nastrój.

Oferujemy Państwu catering dostosowany zarówno do potrzeb jak i gustu naszego klienta. Poznań jako miasto wartościowe architektoniczne zapewnia wspaniałą oprawę dla naszych usług, szczególnie podczas imprez plenerowych. Stosownie do okazji proponujemy wielowariantowy wybór potraw, napojów oraz dekoracji. Wszędzie tam, gdzie zapragniecie Państwo zorganizować imprezę, my jesteśmy w stanie przygotować catering. Poznań jest naszą siedzibą, jednak usługi świadczymy na znacznie szerszym obszarze. Zapewniamy obsługę gastronomiczną podczas półkolonii, firmowych pikników, imprez oraz wesel. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym przyjęciu goście docenili fachowo zorganizowany catering. Miejscem, w którym zaplanowali Państwo imprezę jest Poznań lub jedna z okolicznych miejscowości? Koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą.Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign