PSZ Poznan - żużel na Golęcinie
< ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

OLANDIA - Kraina Wypoczynku i Konferencji
Strona wwwhttps://www.olandia.pl E-mailolandia@olandia.pl
Telefon+48 608 467 367 MiejscowośćPRUSIM

Witamy w Olandii - Krainie 100 Jezior

Lokalizacja w XVIII wiecznych zabudowaniach folwarku zobowiązuje do dbałości o dziedzictwo historyczne, ale nie brakuje w tym miejscu także nowoczesnego podejścia w zakresie obsługi czy rozwiązań ekologicznych.Za sprawą pięknego położenia w wielkopolskiej Krainie 100 Jezior, Sierakowskim Parku Krajobrazowym i w otulinie Puszczy Noteckiej, Olandia to miejsce wyjątkowo urokliwe. Jeśli poszukujesz czystego powietrza, zieleni i spokoju, to jest to właśnie miejsce dla Ciebie. Ponadto znajdziesz tutaj 60 komfortowych pokoi, restaurację serwująca dania zgodnie z zasadami Slow Food, klimatyczną Winiarnię oraz Zdrowotne SPA, oferującą liczne masaże i zabiegi kosmetyczne.


Nieograniczone możliwości - Wyjątkowa przestrzeń
Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych oraz rekreacyjnych, a także biesiad i pikników. Miejsce z historią w tle. Olandia to obiekt tematyczny nawiązujący do osadnictwa olenderskiego. Na terenie obiektu znajdziesz skansen miniatur, piec chlebowy, ekspozycje rolne, pokoje tematyczne we Dworze oraz młyńskiego koło. Niezwykle interesujący jest również 160 letni wiatrak typu HOLENDER.


Hotel przyjazny rodzinie

Olandia to miejsce zaliczające się do grona obiektów biorących udział w programie "Hotel Przyjazny Rodzinie". Szukasz miejsca przyjaznego rodzinnemu wypoczynkowi? U nas znajdziesz mnóstwo udogodnień, któe ułatwiają pobyty z dziećmi.Jest to miejsce stworzone przez rodzinę, co gwarantuje rodzinną atmosferę. Niezależnie czy przyjeżdżasz z rodziną, czy też ze swoją firmą, dokładamy wszelkiej staranności, aby Twój pobyt łączył się z dobrymi wspomnieniami.


Specjalne okazje - przygotowane dla Ciebie
Olandia to idealne miejsce zarówno na pobyt wypoczynkowy, imprezę firmową czy konferencję. Organizowane są tutaj również bajkowe wesela i inne uroczystości rodzinne. Do każdego wydarzenia podchodzimy z najwyższą starannością. Zorganizujemy dla Ciebie zarówno romantyczny weekend we dwoje, aktywne wakacje z dziećmi czy szkolenie, którego Twoi pracownicy długo nie zapomną.
Partnerzy klubu
Partner Tytularny
Partner Strategiczny
Partner Premium
Partner Główny
Partner Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2019 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign