PSZpoznan.com.pl
< ZOBACZ CAŁY SKŁAD

Adam Strzelec
Senior   /   15.03.1994
Urodził się 15 marca 1994 roku w Zielonej Górze, gdzie "kręcił" pierwsze "kółka". Licencję zdał w 2009 roku, jednak na debiut musiał czekać aż dwa lata. Opłacało się czekać, bo gdy już wskoczył do wyjściowego składu, to zadomowił się w nim na dobre. Liczba szans otrzymywanych od trenerów nie przekładała się poprawę wyników. Pomimo tego, w swoim debiutanckim sezonie zdobył wraz z Falubazem złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski, srebrny Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz w ich młodzieżowym odpowiedniku.
W rodzinnym mieście spędził w sumie dwa przeciętne sezony, po których przeniósł się pod Jasną Górę. Tam również nie zachwycał i po jednym roku w Częstochowie wrócił do Zielonej Góry, w której spędził kolejne dwa lata. Niestety wraz z upływem czasu wyniki nie ulegały poprawie i po 5 latach jazdy w Ekstralidze, zdecydował się spróbować szczęścia w pierwszej lidze. Trafił do Krakowa, gdzie liczył na lepsze rezultaty. Niestety nadzieje okazały się płonne i Adam otrzymał szanse do startów w zaledwie trzech spotkaniach, w których zdobył tylko 4 punkty. Po kilku nieudanych latach zdecydował się zawiesić karierę.
Po roku odpoczynku od żużla podpisał dwuletni kontrakt z odradzającym się PSŻ Poznań. Niestety ani razu nie wystąpił w meczu ligowym.

Najważniejsze osiągnięcia:
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski - złoto w 2011 roku
  • Mistrzostwa Polski Par Klubowych - srebro w 2011 roku
  • Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski Par Klubowych - srebro w 2011 roku
  • Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - brąz w 2010 roku


Sponsorzy klubu
Sponsor Tytularny
Sponsor Strategiczny
Sponsor Premium
Sponsor Główny
Sponsor Klubu
Partner PSŻ Poznań
Partner techniczny
Patronat medialny
© 2015 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Organizacja zawodów żużlowych w sezonie 2018 jest współfinansowana przez miasto Poznań
Projekt i wykonanie: MRSDesign