Podziękowali na Gali. Przedstawili pierwszoligowy zespół.

Drużyna PSŻ Poznań podziękowała władzom miasta oraz sponsorom na specjalnej Gali, która odbyła się w minioną sobotę w poznańskim hotelu Novotel Centrum.

Na uroczystości pojawiło się blisko 160 gości. Nie zabrakło przedstawicieli miejskiego magistratu oraz sponsorów popularnych „Skorpionów”. Każdy ze wspierających otrzymał od klubu specjalne podziękowania. Co istotne, po raz pierwszy w historii poznańskiego żużla cała otoczka związana z nimi miała tak uroczysty charakter.

Na pewno jest to miły i niezwykle sympatyczny sposób podziękowań. Impreza była wyśmienita. Był czas i na rozmowy biznesowe i na mniej formalne bezpośrednie spotkania, choćby z zawodnikami, którzy będą bronili naszych barw w kolejnym sezonie. Taka gala to był strzał w dziesiątkę – mówił jeden ze sponsorów.

 

Zadowolenia z uroczystości nie ukrywał również prezes poznańskiego klubu, Jakub Kozaczyk – To prawda, że po raz pierwszy w taki bardziej uroczysty sposób podziękowaliśmy tym, którzy nas wspierali w minionym sezonie. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że wszyscy miło spędziliśmy sobotni wieczór a uroczystość znalazła uznanie w oczach gości – dodaje włodarz PSŻ Poznań.

Podczas wieczoru zaprezentowano również skład zespołu na sezon 2023. Jednym z zawodników,  który bronił będzie barw „Skorpionów” w sezonie 2023 będzie Szwed Antonio Lindback – Co ja mogę powiedzieć. Zrobię wszystko, aby być silnym punktem zespołu w sezonie 2023. Na pewno będę do sezonu przygotowany bardzo dobrze – mówił Szwed.

Inną nową twarzą, która w przyszłym sezonie przywdzieje żółto-czarny kevlar ze skorpionem na piersi jest Adrian Cyfer. Dla wychowanka gorzowskiej Stali będzie to powrót po półtorej roku do drugiej klasy rozgrywkowej – Jestem wdzięczny sternikom poznańskiego klubu za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Czuje, że nie powiedziałem jeszcze w pierwszej lidze ostatniego słowa i zrobię wszystko, co w mojej mocy, by być mocnym punktem drużyny – stwierdza 27-latek

Autor: Michał Urbaniak

Poznań, 2022-11-21