Inauguracja Poznan Speedway Business Club

W środę, 14 grudnia, w hotelu Novotel Poznan Centrum odbyło się inauguracyjne spotkanie Poznan Speedway Business Club . Klub biznesowy ma być wartością „dodaną” dla partnerów PSŻ Poznań.

W pierwszym spotkaniu uczestniczyło ponad czterdzieści osób. Co ciekawe, wśród nich nie zabrakło gości zza zachodniej granicy –  „W dzisiejszych czasach należy szanować każdego partnera, który chce pomagać w rozwoju klubu sportowego. Powołaliśmy do życia klub biznesu po to, aby służył on naszym partnerom i pomagał im w nawiązywaniu relacji biznesowych i codziennym „prowadzeniu” działalności. Nasi prelegenci poruszają bowiem tematy, które dla osób zaangażowanych w prowadzenie biznesu są po prostu przydatne” – mówi prezes PSŻ Poznań, Jakub Kozaczyk. Co ciekawe, wśród gości pojawili się obywatele Niemiec, między innymi wiceburmistrz brandendburskiego miasta Schwedt, Silvio Moritz -„Jestem bardzo zadowolony z przyjazdu do Poznania i dzisiejszego spotkania biznesowego. Na pewno to pierwszy krok do szerszej współpracy niemiecko – polskiej z biznesem oraz żużlem w tle. Wymiana doświadczeń oraz kontaktów na pewno będzie pożyteczna dla obu stron pod wieloma względami” – dodaje Niemiec.

Jak się okazało pierwsze spotkanie miało bardzo pozytywny odzew wśród jego uczestników. Nie brakowało na nim zainicjowanych rozmów na temat współpracy pomiędzy partnerami wspierającymi poznański żużel – „Z punktu widzenia partnera PSŻ Poznań, pomysł na takie spotkania połączony z wystąpieniami zaproszonych gości to inicjatywa, która podmiotom gospodarczym może przynieść same korzyści. Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczona organizacją spotkania oraz jego przebiegiem” – podsumowała spotkanie Jolanta Dolacińska, prezes firmy Simnat. Jak się okazuje, pierwsze spotkanie inauguracyjne to dopiero początek Poznan Speedway Business Clubu, który systematycznie ma się rozrastać – „Na pewno na jednym spotkaniu nie poprzestaniemy. Kolejne będą odbywały się cyklicznie i jesteśmy przekonani, że liczba uczestników będzie systematycznie wzrastać. Już niedługo powstanie specjalna platforma w mediach społecznościowych poświęcona wyłącznie działalności nowo powstałego klubu. Chcemy, aby funkcjonował on „odrębnie” od naszego klubu żużlowego. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do nas serdecznie zapraszamy do współpracy” – podsumowuje dyrektor PSŻ Poznań. Łukasz Malaka.

Osoby fizyczne, firmy i instytucje zainteresowane przyłączeniem się do Poznan Speedway Business Club zachecamy do wysłania zgłoszeń na adres biuro@pszpoznan.com.pl

Zdjęcia: Sandra Rejzner