Piłkarski turniej charytatywny – „POZnan wygra z SEPSĄ!”

Tego jeszcze nie było!
 
PSŻ Poznań, Miasto Poznań i Sztab WOŚP przy Politechnice Poznańskiej zagrają w jednej „piłkarskiej orkiestrze” podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 
Wszystkich kibiców „Skorpionów” (i nie tylko!) zapraszamy w niedzielę, 29 stycznia na halę AWF przy Drodze Dębińskiej (dawny CityZen) na Piłkarski turniej charytatywny „POZnan wygra z SEPSĄ!”, z którego całkowity dochód wesprze tegoroczny finał WOŚP, w zakresie przeciwdziałania oraz walki z sepsą.
 
W piłkarskie szranki stanie ze sobą 8 drużyn złożonych z żużlowców, kadry szkoleniowej i działaczy PSŻ Poznań, kibiców „Skorpionów”, miasta Poznania oraz przyjaciół, partnerów i sponsorów poznańskiego klubu. Swój udział zapowiedziała także drużyna Abramczyk Polonii Bydgoszcz!
Oprócz emocji sportowych przewidziano również wiele licytacji gadżetów ufundowanych przez przyjaciół poznańskiego „czarnego sportu”.
Oczywiście na trybunach pojawią się również orkiestrowi wolontariusze z puszkami – jest to wydarzenie towarzyszące Sztabu WOŚP przy Politechnice Poznańskiej.
WSTĘP WOLNY!
Szykuje się dobra zabawa i wielkie emocje!