Jonas Seifert-Salk oraz Emil Breum powołani do reprezentacji Danii

Menedżer żużlowej reprezentacji Danii Nicki Pedersen ogłosił powołania do szerokiej kadry narodowej na sezon 2023. Wśród wybrańców nowego selekcjonera znalazło się dwóch zawodników naszego klubu Jonas Seifert-Salk kadra (U23) i Emil Breum Ankersen kadry (U21) oraz (U23).

Dla obu naszych zawodników otrzymana nominacja do reprezentowania swojego kraju w sezonie 2023 nie jest specjalnym zaskoczeniem. W poprzednim roku także byli brani pod uwagę przy ustalaniu wąskiego składu na poszczególne zawody przez sztab szkoleniowy pod dowództwem poprzedniego menedżera legendarnego Hansa Nielsena. Zawodnikom życzymy sukcesów również na niwie tegorocznych zawodów międzynarodowych na jakie mają szanse otrzymać powołanie do wąskiego zestawienia.

 

Foto: Sandra Rejzner

 

Autor: Dawid Procajło