SPÓŁDZIELNIA DOZÓR – SPONSOR PRESTIGE 2023

Spółdzielnia „Dozór” w Gnieźnie Sponsorem Prestige 2023
 
Kontynuujemy ofensywę marketingową w sezonie 2023 i pragniemy przedstawić nowego Partnera , który posiada 60 – letnie doświadczeniem oparte na polskim kapitale.
”Tradycja Odpowiedzialność Rzetelność” to hasło, które towarzyszy firmie od dłuższego czasu. Obecnie, łącząc tradycję i nowoczesność, Spółdzielnia Dozór spełnia wszelkie wymogi do prowadzenia działalności usługowej kompleksowej ochrony Osób i Mienia na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr -1211/00. L.
Drugą mocno rozwiniętą gałęzią firmy jest drukarnia oraz związane z nią usługi poligraficzne. Dzięki systematycznemu doinwestowywaniu parku maszynowego i zdobytemu doświadczeniu firma to jeden z liderów w regionie.
Proponując Państwu usługi Spółdzielni Dozór nie możemy zapomnieć o sprzątaniu obiektów zamkniętych i zewnętrznych pracach porządkowych wraz z utrzymaniem czystości wokoło obiektów w okresie zimowym. Wysoką jakość świadczonych usług uzyskują poprzez sprawdzoną i profesjonalnie przygotowaną kadrę specjalistów legitymujących się stosownymi uprawnieniami i licencjami będącą w ciągłym cyklu szkoleń podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Warto wspomnieć, że firma dysponuje nieograniczonym potencjałem pracowniczym w zakresie świadczonych usług, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi rekrutacji osobowej. Zapraszamy do skorzystania z usług Spółdzielni Dozór
 
 
Zapraszamy do współpracy!
Spółdzielnia „DOZÓR” w Gnieźnie
🏠 ul. Żwirki i Wigury 19 A, 62-200 Gniezno
☎️ (061) 428-66-73