Przedsezonowy plan sparingowy „Skorpionów”

Większość kibiców czarnego sportu z pewnością już z wytęsknieniem wypatruje w kalendarzu pierwszych wiosennych miesięcy w których to wreszcie będą mogli usłyszeć ryk motocyklowych silników. Nie inaczej będzie na Golęcinie i nie tylko, gdzie wygłodniali oraz spragnieni pierwszych żużlowych emocji sympatycy naszego klubu, będą mogli zobaczyć naszych zawodników w akcji.

 

 

Pierwszy tegoroczny wyjazd na golęciński owal planowany jest w połowie marca. Od tego dnia zapowiada się już wyłącznie intensywny okres przygotowań, który potrwa aż do domowego inauguracyjnego meczu 1. Ligi Żużlowej z ekipą Trans MF Landshut Devils.

 

Pierwszy ligowy mecz poprzedzi kilka sesji treningowych oraz 5 spotkań sparingowych z drużynami GTM Start Gniezno oraz Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (dwumecze wyjazd/dom) oraz domowy z Optibet Lokomotiv Daugavpils. Oprócz wspomnianych planów przygotowawczych przed każdą kolejną kolejką ligową są przewidziane sesje treningowe w przededniu rozegrania spotkania.

 

 

Plan sparingowy PSŻ Poznań 2023:

  • 25.03.2023 GTM START GNIEZNO – PSŻ POZNAŃ
  • 26.03.2023 PSŻ POZNAŃ – GTM START GNIEZNO
  • 30.03.2023 METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ – PSŻ POZNAŃ
  • 31.03.2023 PSŻ POZNAŃ – METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ
  • 06.04.2023 PSŻ POZNAŃ – OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

Foto: Sandra Rejzner

Autor: Dawid Procajło