Prezes Jakub Kozaczyk oraz Adrian Gała gośćmi „Sportowej Areny”!

Sezon 2023 zbliża się wielkimi krokami, nie dziwi więc zatem wzmożone zainteresowanie mediów przygotowaniami naszego klubu do rozpoczynającego się na początku kwietnia startu rozgrywek 1.Ligi Żużlowej. 28.02.2023 podczas wieczornej audycji „Sportowa Arena” w Radio Poznań o godz. 21 gośćmi Krzysztofa Ratajczaka byli prezes PSŻ Poznań Jakub Kozaczyk oraz zawodnik naszej drużyny Adrian Gała. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania słuchowiska!

 

 

Zbliżające się rozgrywki będą dla PSŻ Poznań pierwszymi od 12 lat rozegranymi na poziomie 1.Ligi Żużlowej. Jako beniaminek nasza drużyna stoi przed dość sporym wyzwaniem zarówno sportowym jak i organizacyjnym w walce o zachowanie bytu na zapleczu Ekstraligi. Prezes naszego klubu Jakub Kozaczyk oraz nasz zawodnik Adrian Gała stanęli w ogniu pytań prowadzącego Krzysztofa Ratajczaka a także słuchaczy na temat nadchodzących wydarzeń jakie będą miały miejsce w tym roku na Golęcinie. Zachęcamy do odsłuchania audycji jaka miała miejsce w Radio Poznań 28.02.2023.

Zapis audycji w Radio Poznań:

https://radiopoznan.fm/audycja/sportowa-arena/28-02-2023-sportowa-arena