Adrian Gała nowym zawodnikiem MC „Nordstern” Stralsund e.V.

Tegoroczne okienko transferowe już przyzwyczaiło żużlowych fanatyków do wielu ciekawych ruchów na polu wielu europejskich lig. Nie inaczej jest też w przypadku naszego zawodnika Adriana Gały, który w tym sezonie będzie również startował w reaktywowanej po covidowej przerwie niemieckiej Bundeslidze w barwach klubu MC „Nordstern” Stralsund e.V..

 

 

Przypomnijmy, że 28-letni żużlowiec, który przed obecnym sezonem związał się z naszym klubem, będzie w tym sezonie reprezentował również barwy szwedzkiej Dackarny Malila oraz duńskiego SES. Zespół MC „Nordstern” Stralsund e.V. będzie zatem czwartym klubem w jakim Adrian Gała wystartuje w nadchodzącym sezonie 2023. Występy w aż czterech ligach zapowiadają bardzo intensywny czas dla żużlowca z czego sam zawodnik nie kryje swego zadowolenia dzieląc się tą informacją na swoich oficjalnych social mediach. Naszemu zawodnikowi życzymy oczywiście dużo zdrowia i powodzenia podczas startów we wszystkich rozgrywkach ligowych.

 

Foto: Michał Urbaniak

 

Autor: Dawid Procajło