ENEA Sponsorem Głównym ebebe PSŻ Poznań 2023!

Enea została Sponsorem Głównym klubu żużlowego ebebe PSŻ Poznań. Drużyna ze stolicy Wielkopolski jest beniaminkiem I Ligi Żużlowej.

W sezonie 2023 logo Enei będzie obecne m.in. na stadionie oraz na kevlarach i obszyciach motocykli poznańskich „Skorpionów”.
Cieszy nas niezmiernie, że kolejna duża marka pojawi się w strukturze sponsorskiej PSŻ Poznań. Dziękujemy za zaufanie, jednocześnie wyrażamy nadzieję, że poprzez wspólne działania marketingowe, zwiążemy się ze sobą na lata” – poinformował Jakub Kozaczyk, Prezes  PSŻ Poznań.

Brak opisu.

Dla Enei, koncernu energetycznego z Poznania, naturalnym było wsparcie klubu żużlowego ze stolicy Wielkopolski. Liczymy na wiele świetnych, sportowych widowisk na poznańskim stadionie żużlowym i chcemy w tych emocjonujących chwilach towarzyszyć i zawodnikom, i kibicom” – powiedział Marcin Wenzel, zastępca dyrektora Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

Enea od lat wspiera sport: zawodowy i młodzieżowy, będąc sponsorem tytularnym m.in. drużyn siatkarskich i koszykarskich oraz imprez triathlonowych, m.in. Enea Bydgoszcz Triathlon oraz Enea IRONMAN Gdynia. Edukację sportową dzieci promuje w ramach projektu Enea Akademia Sportu, wspierając Akademię Warty Poznań i Akademię Lecha Poznań. Firma jest sponsorem m.in. Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Ambasadorską marki jest Natalia Partyka, utytułowana zawodniczka tenisa stołowego i wielokrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich i medalistka igrzysk paraolimpijskich.