Mecz o Puchar Fundacji PZM! Bilety już w sprzedaży online!

W niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 14.00, na torze w Poznaniu odbędzie się Mecz o Puchar Fundacji Polskiego Związku Motorowego. Zespół ebebe PSŻ Poznań zmierzy się w nim z drużyną Gwiazd 1 i 2 Ligi Żużlowej. Można już kupować w internecie bilety na to wydarzenie. Zapraszamy na bilety.speedwayevents.pl oraz do serwisu ebilet.pl.  
Zawody odbędą się wedle ligowej tabeli biegów, ale nie będą w nich konieczne do spełnienia wymogi regulaminowe, dotyczące obecności w składzie zawodników U-23, U-24 i juniorów. Ekipę gospodarzy poprowadzi trener Tomasz Bajerski i dla jego zawodników będzie to sprawdzian generalny przed walką o punkty. W zespole rywali pojadą żużlowcy z kilku klubów 1 i 2 ligi, a do boju poprowadzi ich trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki.

Składy

Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

 1. Rasmus Jensen (Enea Falubaz Zielona Góra)
 2. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole)
 3. Tobiasz Musielak (Arged Malesa Ostrów)
 4. Kenneth Bjerre (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
 5. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra)
 6. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
 7. Matic Ivacić (Unia Tarnów)

ebebe PSŻ Poznań

 1. Kevin Fajfer
 2. Aleksandr Łoktajew
 3. Adrian Gała
 4. Emil Breum
 5. Antonio Lindbäck
 6. Adrian Cyfer
 7. Jonas Seifert-Salk

Mecz będzie miał element charytatywny. Siedem procent przychodu z biletów zostanie przekazany na rzecz Fundacji PZM, która powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja PZM pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy.Zachęcamy do przekazania 1.5% podatku dla Fundacji PZM. Przekazanie 1,5% podatku to dosłownie chwila, a dokonać tego może każda osoba płacąca podatek dochodowy od osób fizycznych.

W formularzu PIT należy wpisać:

Fundacja Polskiego Związku Motorowego

KRS 0000302278

Bilety

Można już kupować bilety online na ten mecz. W wejściówki można zaopatrzyć się na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl.

Ceny biletów:

VIP – 300 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 1 godziny przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 70 zł

Pozostałe Sektory

Normalne – 45 zł

Ulgowe – 30 zł – (dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).

Dzieci do lat 7 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 27 marca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet PSŻ Poznań”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.