Przedmeczowe informacje organizacyjne

Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne przed niedzielną inauguracją sezonu na Golęcinie: ebebe PSŻ Poznań vs Trans MF Landshut Devils (09.04, g. 14:00)

I. BILETY I BRAMY STADIONU:

  1. Kasy stadionu zostaną otwarte od godz. 12:00. Płatność gotówką i kartą. W kasach dostępne również programy zawodów (20 PLN). Programy i gadżety będzie można zakupić również na klubowym stoisku z gadżetami (płatność gotówką i kartą).
  2. Aby oszczędzić czas na stanie w długich kolejkach, gorąco zachęcamy do zakupu wejściówek ONLINE poprzez serwis tobilet.plhttps://tobilet.pl/ebebe-psz-poznan-trans-mf-landshut-devils.html
  3. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 12:30.
  4. Osoby posiadające karnety VIP oraz bilety VIP, a także członkowie Klubu Skorpiona wchodzą na stadion oddzielnym wejściem – wejście z prawej strony.
  5. Ze względu na ustawę o imprezach masowych jesteśmy zobowiązani do weryfikacji osób w trakcie sprzedaży biletów pod względem zakazów stadionowych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości (dotyczy osób pełnoletnich).

II. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  1. Osoby niepełnosprawne (konieczne przedstawienia orzeczenia o niepełnosprawności) wraz z opiekunem – WSTĘP DARMOWY!

III. NAPOJE I JEDZENIE:

  1. Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów i własnego jedzenia. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

IV. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

  1. Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko i wyłącznie dla osób posiadających karnety VIP i bilety VIP. W trakcie meczu dla osób tam parkujących wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – wyjazd z terenu będzie odbywał się ul. Warmińska w kierunku ul Golecinskiej, tj. przez las.
  2. Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów. zwracamy szczególną uwagę na zakazy dotyczące postoju pojazdów na osiedlu Sołacz, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji meszkańom.
  3. W trakcie meczu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu – kierowanie ruchem będzie miało miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Kaszubskiej i Małopolskiej – bez zaproszenia / biletu VIP prosimy nie kierować się w okolice w w/w skrzyżowania.

Zapraszamy!