Przedmeczowe informacje organizacyjne

Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne przed poniedziałkowym meczem o Puchar Fundacji PZM (01.05, g. 14:00)

I. BILETY I BRAMY STADIONU:

  1. KARNETY PSŻ POZNAŃ na to wydarzenie NIE OBOWIĄZUJĄ!
  2. Kasy stadionu zostaną otwarte od godz. 12:00. Płatność gotówką i kartą. W kasach dostępne również programy zawodów (20 PLN). Programy i gadżety będzie można zakupić również na stoisku z gadżetami (płatność gotówką i kartą).
  3. Aby oszczędzić czas na stanie w długich kolejkach, gorąco zachęcamy do zakupu wejściówek ONLINE : https://speedwayevents.pl/bilety/
  4. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 12:30.
  5. Ze względu na ustawę o imprezach masowych jesteśmy zobowiązani do weryfikacji osób w trakcie sprzedaży biletów pod względem zakazów stadionowych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości (dotyczy osób pełnoletnich).

II. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  1. Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych, która została już wyczerpana.

III. NAPOJE I JEDZENIE:

  1. Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów i własnego jedzenia. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

IV. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

  1. Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko i wyłącznie dla osób posiadających bilety VIP, bilety na trybunę główną oraz biletów MEDIA. W trakcie meczu dla osób tam parkujących wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – wyjazd z terenu będzie odbywał się ul. Warmińska w kierunku ul Golecinskiej, tj. przez las.
  2. Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów. zwracamy szczególną uwagę na zakazy dotyczące postoju pojazdów na osiedlu Sołacz, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji mieszkańcom.
  3. W trakcie meczu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu – kierowanie ruchem będzie miało miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Kaszubskiej i Małopolskiej – bez zaproszenia / biletu VIP / biletu na trybunę główną / biletu MEDIA prosimy nie kierować się w okolice w w/w skrzyżowania.

Zapraszamy!