IVESTON Sponsorem Strategicznym ebebe PSŻ Poznań 2023

Trudno sobie dziś wyobrazić poznański żużel bez wsparcia firmy IVESTON. Kolejny sezon Ebebe PSŻ Poznań może liczyć na zaangażowanie tego Partnera – tym razem jako Sponsor Strategiczny!
Iveston Sp. z o. o. to firma założona w 2013, której nieprzerwanie dowodzi Prezes Zarządu Jakub Kozaczyk. Spółka początkowo zajmowała się drobnymi remontami oraz budową krótkich odcinków dróg w systemie jednobrygadowym, rozwinęła się jako wiodąca firma drogowa w regionie poznańskim. Firma wyspecjalizowała się w kompleksowych budowach dróg, nie bojąc się wyzwań stawianych przez coraz to bardziej wymagających inwestorów.
Firma Iveston Sp. z o. o. jest na terenie centralnej Wielkopolski wiodącym wykonawcą z zakresu nawierzchni z kostki brukowej, realizując również liczne budowy dróg, ścieżek rowerowych, chodników o nawierzchni bitumicznej. Szerokie zaplecze sprzętowe, baza materiałów budowlanych i kapitał ludzki, pozwalają realizować najtrudniejsze budowy, w obszarach o skomplikowanych warunkach gruntowo-wodnych i rozwiązywać najtrudniejsze kolizje. Iveston Sp. z o.o. posiada szerokie umiejętności w przebudowie sieci gazociągów średniego i wysokiego ciśnienia, kolizji wodociągowych, teletechnicznych i linii elektroenergetycznych wysokiego napięcia.

IVESTON – RAZEM BUDUJEMY DLA WIELKOPOLSKI !

Zachęcamy do korzystania z usług naszego Partnera:
IVESTON Sp. z o.o.
🏠 ul. Obrzycka 133, 64-600 Oborniki
☎️ +48 600 370 316, +48 502 348 995
📧 biuro@iveston.pl
🌐 http://iveston.pl/