Nowy Sponsor Tytularny PSŻ Poznań! Ebebe zostaje w klubie!

Podczas dzisiejszego spotkania w ramach POZnan Speedway Business Club w Novotel Poznan Centrum oficjalnie ogłoszono, iż dniu 30 maja br. zostało zawarte trójstronne porozumienie pomiędzy reprezentantami marki ebebe , firmy Invest House Plus oraz Zarządem PSŻ Poznań na mocy którego dotychczasowy Sponsor Tytularny drużyny – ebebe podjął decyzję o przekazaniu praw do sponsoringu tytularnego „Skorpionów” firmie INVEST HOUSE PLUS.

Tym samym, od dziś oficjalna nazwa drużyny brzmi InvestHousePlus PSŻ Poznań!

Warto zaznaczyć, iż podpisane dzisiaj porozumienie jest unikatowe w polskim sporcie. Czymś niespotykanym jest bowiem oddolna decyzja dotychczasowego sponsora tytularnego o przekazaniu praw do nazwy drużyny podmiotowi, który jest w stanie zaoferować wyższe wsparcie.
Artur Banach, właściciel firmy INVEST HOUSE PLUS, nie ukrywa zadowolenia z podpisanej nowej umowy – „Działam w polskim żużlu już od wielu lat, wspierając zarówno indywidualnie zawodników, jak i kluby. Sponsoring tytularny PSŻ Poznań jest dla mnie osobiście kolejnym etapem w rozwoju mojej firmy. Będąc blisko klubu zauważam systematyczny wzrost zainteresowania „czarnym sportem” w stolicy Wielkopolski i wierzę, że dzięki dobremu klimatowi na „szlakę” w Poznaniu, moja firma stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna w aglomeracji poznańskiej, co przełoży się bez wątpienia na wyniki ekonomiczne”.
Zadowolony ze współpracy z nowym Sponsorem Tytularnym jest również Prezes PSŻ Poznań, Jakub Kozaczyk – „Znam Artura już o wielu lat. Sprawdza się doskonale jako przedsiębiorca i jestem przekonany, że nasza współpraca na linii klub-sponsor będzie przebiegać wzorowo” – kończy sternik „Skorpionów”.

Co ważne, marka ebebe nie zrywa z poznańskim speedwayem – będzie jednym ze Sponsorów Głównych naszego klubu!

Foto: Sandra Rejzner