Informacje organizacyjne dla kibiców gości (11.06. g. 14:00)

Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne dla kibiców gości przed niedzielnym meczem InvestHousePlus PSŻ Poznań vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11.06. g. 14:00)

I. BILETY I SEKTOR „GOŚĆ”:

  1. Kibice gości nie będą mieli możliwości zakupu biletów w kasach stadionu, a jedynie w sprzedaży internetowej – dedykowane bilety NORMALNE i ULGOWE „GOŚĆ” –  https://tobilet.pl/investhouseplus-psz-poznan-abramczyk-polonia-bydgoszcz.html
  2. Ceny biletów – 45 PLN (Normalny), 30 PLN (Ulgowy)
  3. Ulga przysługuje emerytom i rencistom (na podstawie legitymacji ZUS), dzieci i młodzieży szkolnej oraz studentom (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).
  4. Dzieci do 7 lat oraz osoby niepełnosprawne wraz z 1 opiekunem (za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności) wchodzą na stadion ZA DARMO!
  5. Dla kibiców gości dedykowane zostały sektory 23 i 24 z osobnym dojściem (patrz mapa).

II. NAPOJE I JEDZENIE:

  1. Obowiązuje zakaz wnoszenia napojów i własnego jedzenia. Na terenie obiektu będą działać punkty gastronomiczne.

III. RUCH POJAZDÓW I PARKING:

  1. Nie ma wyznaczonego osobnego parkingu dla kibiców gości.
  2. Parking bezpośrednio przed stadionem oraz wzdłuż ul. Warmińskiej (od kortów tenisowych do stadionu żużlowego) tylko i wyłącznie dla osób posiadających karnety VIP i bilety VIP. W trakcie meczu dla osób tam parkujących wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – wyjazd z terenu będzie odbywał się ul. Warmińska w kierunku ul Golecinskiej, tj. przez las.
  3. Osoby przyjeżdżające na stadion własnymi pojazdami proszone są o pozostawienie swoich pojazdów w miejscach do tego przeznaczonych – parkingi miejskie oraz miejsca przeznaczone do postojów pojazdów. zwracamy szczególną uwagę na zakazy dotyczące postoju pojazdów na osiedlu Sołacz, w szczególności w okolicach ul. Małopolskiej. Prosimy o zaparkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom czy też wyjazdom z posesji mieszkańcom.
  4. W trakcie meczu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu – kierowanie ruchem będzie miało miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Kaszubskiej i Małopolskiej – bez zaproszenia / biletu VIP prosimy nie kierować się w okolice w w/w skrzyżowania.

Zapraszamy!